| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mykhailo Harmash | Scout | 4 | 0 | 44% | 24.08.2026 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Mykola Burda | Baş Scout | 4 | 0 | 45% | 24.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Anton Shevchenko | Yardımcı Antrenör | 2 | 0 | 46% | 24.08.2026 | |
| Serhiy Shaparenko | Futbol Direktörü | 2 | 0 | 70% | 03.08.2026 | |
| Mykola Shevchenko | Scout | 1 | 0 | 40% | 02.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lefteris Choutesiotis | GK | 32 | Atromitos | Mykola Burda | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 74 | 40% | 75% | 150.0K | #1 GK | — | — | TutumYaş |
| Mykola Shaparenko | AMC | 27 | Dynamo Kyiv | Serhiy Shaparenko | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 101 | 70% | 100% | 1.1M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Denys Tvardovskyi | GK | 23 | Shakhtar | Serhiy Shaparenko | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 104 | 70% | 100% | 630.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Dmytro Panimash | DC | 18 | Dynamo Kyiv | Mykola Burda | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 89 | 62% | 100% | 150.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Luca Meirelles | AML | 19 | Shakhtar | Anton Shevchenko | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 97 | 52% | 100% | 70.0K | — | — | — | |
| Nikita Tsarychanskyi | DL | 17 | Dynamo Kyiv | Mykhailo Harmash | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 80 | 48% | 100% | 80.0K | — | — | — | |
| Vsevolod Chalyi | AMR | 17 | Dynamo Kyiv | Mykhailo Harmash | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 80 | 48% | 100% | 70.0K | — | — | — | |
| Marlon Gomes | DM | 22 | Shakhtar | Anton Shevchenko | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 98 | 125 | 40% | 100% | 94.5K | — | — | — | |
| Rahim Ibrahim | DM | 25 | Slovan Bratislava | Mykola Shevchenko | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 94 | 40% | 95% | 1.9M | #2 DL | — | — | |
| Ihor Horbach | AML | 22 | Zorya | Mykhailo Harmash | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 87 | 40% | 79% | 550.0K | #3 MC | — | — | |
| Sota Kitano | AMR | 22 | Red Bull Salzburg | Mykhailo Harmash | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 113 | 40% | 102% | 3.4M | #3 MC | — | — | |
| Andrews Tetteh | ST | 25 | Panathinaikos | Mykola Burda | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 112 | 40% | 101% | 3.3M | #4 ST | — | — | |
| Octavian Vâlceanu | GK | 29 | CFR Cluj | Mykola Burda | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 97 | 89 | 40% | 88% | 350.0K | #1 GK | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrews Tetteh | ST | Panathinaikos | #1 | — | Hemen Al | 105 | 112 | 40% | 101% | 3.3M | Aktif | |
| Sota Kitano | AMR | Red Bull Salzburg | #3 | — | Düşün | 126 | 113 | 40% | 102% | 3.4M | Aktif | |
| Octavian Vâlceanu | GK | CFR Cluj | #4 | — | Düşün | 97 | 89 | 40% | 88% | 350.0K | Aktif | |
| Rahim Ibrahim | DM | Slovan Bratislava | #2 | — | Düşün | 97 | 94 | 40% | 95% | 1.9M | Aktif | |
| Lefteris Choutesiotis | GK | Atromitos | #4 | — | Düşün | 90 | 74 | 40% | 75% | 150.0K | TutumYaş | Aktif |
| Ihor Horbach | AML | Zorya | #3 | — | Düşün | 83 | 87 | 40% | 79% | 550.0K | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Mykola Burda | Shakhtar U21 | #2, #3 | |
| Mykhailo Harmash | Kryvbas U21 | #2, #3 | |
| Mykola Shevchenko | Rukh U21 | #2, #3 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mykola Shaparenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denys Tvardovskyi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dmytro Panimash | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mykola Burda | Dmytro Panimash | Onayla | 0.98 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mykola Shaparenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denys Tvardovskyi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dmytro Panimash | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mykola Burda | Dmytro Panimash | Onayla | 0.98 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volodymyr Ozymai | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mykola Shaparenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denys Ihnatenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denys Tvardovskyi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.64 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Chernushkin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mykola Burda | Volodymyr Ozymai | Onayla | 0.98 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volodymyr Ozymai | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mykola Shaparenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denys Ihnatenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denys Tvardovskyi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Chernushkin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mykola Burda | Volodymyr Ozymai | Onayla | 0.98 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volodymyr Ozymai | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mykola Shaparenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denys Ihnatenko | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Denys Tvardovskyi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oleksandr Chernushkin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Mykola Burda | Volodymyr Ozymai | Onayla | 0.98 | 62% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #4 | ST | Kritik | Diziliş Boşluğu | 84 | 96 | 23–30 | 332.6K | Listede | Daniel Vašulín | ✓ |
| #2 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 83 | 96 | 21–29 | 237.6K | Listede | Jordan | ✓ |
| #1 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 71 | 81 | 20–32 | 142.5K | Listede | Lefteris Choutesiotis | ✓ |
| #3 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 86 | 99 | 21–29 | 237.6K | İzlemede | — | — |