Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $24K |
| Maç Günü Geliri | $56K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $183K |
| Personel Maaşları | $64K |
| Tesis Bakımı | $105K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Oct 2032 |
$85K |
$352K |
$-267K |
$-11.2M |
| Sep 2032 |
$84K |
$351K |
$-267K |
$-10.9M |
| Aug 2032 |
$84K |
$354K |
$-270K |
$-10.6M |
| Jul 2032 |
$84K |
$354K |
$-270K |
$-10.4M |
| Jun 2032 |
$223K |
$364K |
$-141K |
$-10.1M |
| May 2032 |
$85K |
$364K |
$-279K |
$-10.0M |
| Apr 2032 |
$85K |
$364K |
$-279K |
$-9.7M |
| Mar 2032 |
$85K |
$364K |
$-279K |
$-9.4M |
| Feb 2032 |
$85K |
$364K |
$-279K |
$-9.1M |
| Jan 2032 |
$85K |
$790K |
$-705K |
$-8.8M |
| Dec 2031 |
$86K |
$369K |
$-284K |
$-8.1M |
| Nov 2031 |
$85K |
$369K |
$-284K |
$-7.9M |