| TV Geliri | $157K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $10K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $292K |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $89K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $167K | $834K | $-668K | $-6.4M |
| Dec 2027 | $169K | $526K | $-357K | $-5.7M |
| Nov 2027 | $579K | $528K | $52K | $-5.3M |
| Oct 2027 | $174K | $707K | $-533K | $-5.4M |
| Sep 2027 | $175K | $550K | $-375K | $-4.9M |
| Aug 2027 | $44K | $534K | $-490K | $-4.5M |
| Jul 2027 | $44K | $527K | $-484K | $-4.0M |
| Jun 2027 | $49K | $520K | $-470K | $-3.5M |
| May 2027 | $41K | $534K | $-493K | $-3.0M |
| Apr 2027 | $34K | $461K | $-428K | $-2.5M |
| Mar 2027 | $36K | $461K | $-424K | $-2.1M |
| Feb 2027 | $40K | $451K | $-412K | $-1.7M |