| TV Geliri | $325K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $4K |
| Oyuncu Maaşları | $864K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $56K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $341K | $1.1M | $-718K | $-5.7M |
| Jul 2027 | $338K | $1.0M | $-692K | $-5.0M |
| Jun 2027 | $2.3M | $997K | $1.3M | $-4.3M |
| May 2027 | $339K | $983K | $-644K | $-5.6M |
| Apr 2027 | $339K | $983K | $-643K | $-5.0M |
| Mar 2027 | $337K | $960K | $-623K | $-4.3M |
| Feb 2027 | $342K | $952K | $-610K | $-3.7M |
| Jan 2027 | $337K | $1.1M | $-753K | $-3.1M |
| Dec 2026 | $342K | $983K | $-641K | $-2.3M |
| Nov 2026 | $69K | $1.0M | $-938K | $-1.7M |
| Oct 2026 | $78K | $1.5M | $-1.4M | $-746K |
| Sep 2026 | $71K | $672K | $-601K | $669K |