| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $151K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $918K |
| Personel Maaşları | $11K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $749K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2028 | $4.8M | $1.7M | $3.1M | $56.4M |
| Oct 2028 | $3.6M | $1.6M | $2.0M | $53.3M |
| Sep 2028 | $6.5M | $1.5M | $5.0M | $51.4M |
| Aug 2028 | $2.9M | $1.5M | $1.4M | $46.3M |
| Jul 2028 | $3.7M | $1.5M | $2.3M | $44.9M |
| Jun 2028 | $2.9M | $1.4M | $1.4M | $42.7M |
| May 2028 | $2.9M | $1.6M | $1.3M | $41.3M |
| Apr 2028 | $4.7M | $1.5M | $3.2M | $40.0M |
| Mar 2028 | $4.2M | $1.4M | $2.8M | $36.8M |
| Feb 2028 | $3.0M | $1.4M | $1.6M | $34.0M |
| Jan 2028 | $5.0M | $1.3M | $3.7M | $32.4M |
| Dec 2027 | $5.5M | $1.3M | $4.2M | $28.7M |