| TV Geliri | $4.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $207K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $785K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $4.2M | $2.2M | $2.1M | $39.4M |
| Aug 2027 | $4.2M | $2.0M | $2.2M | $37.3M |
| Jul 2027 | $4.1M | $1.9M | $2.2M | $35.2M |
| Jun 2027 | $9.5M | $2.0M | $7.5M | $33.0M |
| May 2027 | $4.0M | $1.9M | $2.1M | $25.4M |
| Apr 2027 | $5.2M | $1.9M | $3.3M | $23.3M |
| Mar 2027 | $5.2M | $1.9M | $3.3M | $20.0M |
| Feb 2027 | $4.4M | $2.0M | $2.4M | $16.6M |
| Jan 2027 | $5.3M | $1.9M | $3.4M | $14.2M |
| Dec 2026 | $5.1M | $1.6M | $3.5M | $10.8M |
| Nov 2026 | $2.9M | $1.5M | $1.5M | $7.3M |
| Oct 2026 | $2.3M | $1.8M | $520K | $5.8M |