| TV Geliri | $46K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $30K |
| Oyuncu Maaşları | $591K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $6K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $77K | $817K | $-740K | $-1.0M |
| Oct 2026 | $76K | $1.0M | $-924K | $-269K |
| Sep 2026 | $68K | $683K | $-615K | $655K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |