| TV Geliri | $23K |
| Sıralama TV Bonusu | $5K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $114K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $8K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $33K | $271K | $-238K | $-820K |
| Jun 2027 | $33K | $266K | $-233K | $-582K |
| May 2027 | $312K | $278K | $34K | $-349K |
| Apr 2027 | $33K | $274K | $-241K | $-383K |
| Mar 2027 | $32K | $273K | $-240K | $-142K |
| Feb 2027 | $230K | $608K | $-378K | $99K |
| Jan 2027 | $19K | $270K | $-251K | $477K |
| Dec 2026 | $13K | $272K | $-259K | $728K |
| Nov 2026 | $10K | $268K | $-258K | $987K |
| Oct 2026 | $4K | $445K | $-441K | $1.2M |
| Sep 2026 | $1.7M | $339K | $1.4M | $1.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $318K |