| TV Geliri | $23K |
| Sıralama TV Bonusu | $2K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $4K |
| Oyuncu Maaşları | $182K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $6K |
| Tesis Bakımı | $164K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $6.4M | $374K | $6.1M | $22.7M |
| Oct 2027 | $3.4M | $309K | $3.1M | $16.6M |
| Sep 2027 | $15.6M | $287K | $15.4M | $13.5M |
| Aug 2027 | $6K | $279K | $-273K | $-1.8M |
| Jul 2027 | $7K | $286K | $-280K | $-1.6M |
| Jun 2027 | $6K | $266K | $-260K | $-1.3M |
| May 2027 | $155K | $345K | $-189K | $-1.0M |
| Apr 2027 | $6K | $251K | $-246K | $-832K |
| Mar 2027 | $5K | $250K | $-245K | $-586K |
| Feb 2027 | $496K | $290K | $206K | $-342K |
| Jan 2027 | $7K | $291K | $-284K | $-548K |
| Dec 2026 | $7K | $257K | $-250K | $-263K |