Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $193K |
| Maç Günü Geliri | $37K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $32K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $545K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2036 |
$1.9M |
$733K |
$1.1M |
$371.9M |
| Jul 2036 |
$4.3M |
$733K |
$3.5M |
$370.8M |
| Jun 2036 |
$262K |
$733K |
$-470K |
$367.2M |
| May 2036 |
$259K |
$733K |
$-473K |
$367.7M |
| Apr 2036 |
$2.0M |
$733K |
$1.3M |
$368.2M |
| Mar 2036 |
$2.1M |
$690K |
$1.4M |
$366.9M |
| Feb 2036 |
$18.4M |
$690K |
$17.7M |
$365.5M |
| Jan 2036 |
$18.9M |
$670K |
$18.2M |
$347.8M |
| Dec 2035 |
$3.2M |
$670K |
$2.6M |
$329.5M |
| Nov 2035 |
$3.8M |
$670K |
$3.1M |
$327.0M |
| Oct 2035 |
$2.1M |
$763K |
$1.3M |
$323.8M |
| Sep 2035 |
$3.9M |
$763K |
$3.1M |
$322.5M |