| TV Geliri | $5.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $96K |
| Oyuncu Maaşları | $4.2M |
| Personel Maaşları | $71K |
| Transfer Amortismanı | $269K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $15K |
| Tesis Bakımı | $787K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $6.3M | $5.3M | $978K | $33.4M |
| Aug 2027 | $6.2M | $6.0M | $239K | $32.1M |
| Jul 2027 | $6.9M | $6.4M | $475K | $31.6M |
| Jun 2027 | $19.2M | $5.2M | $14.0M | $30.9M |
| May 2027 | $6.3M | $5.7M | $604K | $16.6M |
| Apr 2027 | $6.2M | $8.1M | $-1.9M | $15.7M |
| Mar 2027 | $6.1M | $6.1M | $81K | $17.4M |
| Feb 2027 | $6.1M | $5.8M | $290K | $17.0M |
| Jan 2027 | $6.3M | $5.6M | $629K | $16.4M |
| Dec 2026 | $6.2M | $5.6M | $583K | $15.6M |
| Nov 2026 | $2.2M | $5.4M | $-3.2M | $14.7M |
| Oct 2026 | $2.2M | $9.2M | $-7.0M | $17.6M |