| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $62K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $38K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $71K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $11K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $1.5M | $1.9M | $-366K | $-1.9M |
| Dec 2026 | $1.6M | $1.8M | $-231K | $-1.6M |
| Nov 2026 | $481K | $1.8M | $-1.4M | $-1.3M |
| Oct 2026 | $432K | $2.3M | $-1.8M | $14K |
| Sep 2026 | $394K | $1.5M | $-1.1M | $1.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |