| TV Geliri | $986K |
| Sıralama TV Bonusu | $99K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $20K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $469K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $408K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $16.8M | $915K | $15.9M | $19.7M |
| Aug 2027 | $1.2M | $905K | $276K | $3.7M |
| Jul 2027 | $1.2M | $904K | $288K | $3.5M |
| Jun 2027 | $3.8M | $749K | $3.0M | $3.2M |
| May 2027 | $1.2M | $749K | $443K | $152K |
| Apr 2027 | $1.2M | $962K | $227K | $-294K |
| Mar 2027 | $294K | $945K | $-652K | $-523K |
| Feb 2027 | $292K | $1.1M | $-794K | $126K |
| Jan 2027 | $67K | $907K | $-840K | $918K |
| Dec 2026 | $64K | $896K | $-832K | $1.8M |
| Nov 2026 | $47K | $838K | $-791K | $2.6M |
| Oct 2026 | $45K | $1.3M | $-1.3M | $3.4M |