| TV Geliri | $10K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $672 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $327K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $10K | $466K | $-455K | $-587K |
| Oct 2026 | $27K | $491K | $-464K | $-131K |
| Sep 2026 | $16K | $318K | $-303K | $332K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |