| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $86K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $99K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $76K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $16K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $107K |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $1.9M | $2.0M | $-153K | $-2.6M |
| Feb 2027 | $1.9M | $2.0M | $-152K | $-2.5M |
| Jan 2027 | $567K | $2.0M | $-1.5M | $-2.3M |
| Dec 2026 | $569K | $1.9M | $-1.3M | $-874K |
| Nov 2026 | $582K | $1.9M | $-1.3M | $462K |
| Oct 2026 | $564K | $2.8M | $-2.2M | $1.8M |
| Sep 2026 | $537K | $1.6M | $-1.1M | $4.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |