| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $102K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $3K |
| Transfer Amortismanı | $14K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $706K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2030 | $3.1M | $3.0M | $112K | $23.2M |
| Mar 2030 | $3.1M | $3.1M | $13K | $23.1M |
| Feb 2030 | $3.1M | $3.6M | $-541K | $23.1M |
| Jan 2030 | $3.3M | $3.2M | $105K | $23.6M |
| Dec 2029 | $3.4M | $3.2M | $199K | $23.5M |
| Nov 2029 | $3.1M | $3.2M | $-127K | $23.3M |
| Oct 2029 | $2.8M | $3.5M | $-764K | $23.4M |
| Sep 2029 | $3.1M | $3.5M | $-447K | $24.1M |
| Aug 2029 | $3.0M | $3.3M | $-247K | $24.6M |
| Jul 2029 | $3.0M | $3.1M | $-72K | $24.8M |
| Jun 2029 | $5.2M | $3.4M | $1.8M | $24.9M |
| May 2029 | $3.1M | $3.4M | $-363K | $23.0M |