| TV Geliri | $894K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $35K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $641K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $64K |
| Transfer Amortismanı | $28K |
| Borç Faizi | $9K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $116K |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $1.6M | $1.6M | $-22K | $-987K |
| Jan 2027 | $932K | $1.5M | $-576K | $-993K |
| Dec 2026 | $949K | $1.6M | $-650K | $-445K |
| Nov 2026 | $271K | $1.8M | $-1.5M | $177K |
| Oct 2026 | $270K | $3.0M | $-2.8M | $1.6M |
| Sep 2026 | $1.6M | $967K | $636K | $4.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |