| TV Geliri | $6.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $230K |
| Oyuncu Maaşları | $6.7M |
| Personel Maaşları | $73K |
| Transfer Amortismanı | $642K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $166K |
| Tesis Bakımı | $811K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $10.6M | $8.4M | $2.2M | $44.0M |
| Aug 2027 | $8.0M | $7.6M | $432K | $41.2M |
| Jul 2027 | $9.1M | $8.0M | $1.1M | $40.1M |
| Jun 2027 | $35.1M | $7.5M | $27.5M | $38.4M |
| May 2027 | $7.0M | $9.1M | $-2.2M | $10.2M |
| Apr 2027 | $7.0M | $10.4M | $-3.4M | $11.7M |
| Mar 2027 | $7.1M | $8.7M | $-1.6M | $14.5M |
| Feb 2027 | $7.2M | $8.5M | $-1.3M | $15.5M |
| Jan 2027 | $7.3M | $8.2M | $-927K | $16.1M |
| Dec 2026 | $6.8M | $8.1M | $-1.3M | $16.4M |
| Nov 2026 | $8.3M | $8.4M | $-129K | $17.1M |
| Oct 2026 | $4.5M | $12.8M | $-8.3M | $16.6M |