| TV Geliri | $934K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $7K |
| Oyuncu Maaşları | $836K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $23K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $1.1M | $1.2M | $-100K | $-4.2M |
| Dec 2027 | $1.1M | $1.1M | $20K | $-4.1M |
| Nov 2027 | $443K | $924K | $-481K | $-4.1M |
| Oct 2027 | $438K | $1.2M | $-741K | $-3.7M |
| Sep 2027 | $440K | $882K | $-441K | $-2.9M |
| Aug 2027 | $127K | $833K | $-705K | $-2.5M |
| Jul 2027 | $365K | $770K | $-405K | $-1.8M |
| Jun 2027 | $126K | $841K | $-715K | $-1.4M |
| May 2027 | $128K | $824K | $-696K | $-659K |
| Apr 2027 | $154K | $826K | $-672K | $37K |
| Mar 2027 | $241K | $1.2M | $-980K | $710K |
| Feb 2027 | $232K | $1.1M | $-871K | $1.7M |