| TV Geliri | $3.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $722K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $173K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $250K |
| Oyuncu Maaşları | $4.5M |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $175K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $272K |
| Tesis Bakımı | $924K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $21.1M | $5.9M | $15.2M | $100.5M |
| Aug 2028 | $5.2M | $5.5M | $-318K | $85.1M |
| Jul 2028 | $5.7M | $5.0M | $705K | $85.2M |
| Jun 2028 | $23.8M | $4.6M | $19.2M | $84.3M |
| May 2028 | $5.2M | $6.6M | $-1.4M | $65.0M |
| Apr 2028 | $5.2M | $4.4M | $752K | $66.2M |
| Mar 2028 | $5.1M | $4.3M | $835K | $65.3M |
| Feb 2028 | $5.1M | $4.2M | $927K | $64.3M |
| Jan 2028 | $5.8M | $4.2M | $1.6M | $63.2M |
| Dec 2027 | $5.2M | $5.0M | $176K | $61.4M |
| Nov 2027 | $4.4M | $5.2M | $-805K | $61.1M |
| Oct 2027 | $4.4M | $6.3M | $-1.9M | $61.7M |