Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $2K |
| Maç Günü Geliri | $384 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $180 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $48K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Tesis Bakımı | $30K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$3K |
$103K |
$-100K |
$-4.1M |
| Jul 2030 |
$4K |
$103K |
$-99K |
$-4.0M |
| Jun 2030 |
$2K |
$103K |
$-101K |
$-3.9M |
| May 2030 |
$71K |
$105K |
$-34K |
$-3.8M |
| Apr 2030 |
$2K |
$105K |
$-103K |
$-3.8M |
| Mar 2030 |
$2K |
$105K |
$-103K |
$-3.7M |
| Feb 2030 |
$14K |
$106K |
$-92K |
$-3.6M |
| Jan 2030 |
$2K |
$269K |
$-267K |
$-3.5M |
| Dec 2029 |
$2K |
$103K |
$-101K |
$-3.2M |
| Nov 2029 |
$2K |
$103K |
$-101K |
$-3.1M |
| Oct 2029 |
$2K |
$103K |
$-101K |
$-3.0M |
| Sep 2029 |
$2K |
$104K |
$-101K |
$-2.9M |