| TV Geliri | $114K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $455K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $427K |
| Tesis Bakımı | $224K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $126K | $1.1M | $-1.0M | $5.7M |
| Jun 2027 | $634K | $746K | $-112K | $6.7M |
| May 2027 | $126K | $748K | $-621K | $6.8M |
| Apr 2027 | $126K | $742K | $-616K | $7.5M |
| Mar 2027 | $126K | $715K | $-589K | $8.1M |
| Feb 2027 | $127K | $823K | $-696K | $8.7M |
| Jan 2027 | $218K | $693K | $-475K | $9.4M |
| Dec 2026 | $44K | $648K | $-604K | $9.8M |
| Nov 2026 | $68K | $657K | $-588K | $10.4M |
| Oct 2026 | $118K | $662K | $-544K | $11.0M |
| Sep 2026 | $11.2M | $533K | $10.7M | $11.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $889K |