| TV Geliri | $22K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $291K |
| Personel Maaşları | $17K |
| Transfer Amortismanı | $541 |
| Borç Faizi | $162K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2028 | $23K | $595K | $-572K | $-10.9M |
| Sep 2028 | $23K | $512K | $-489K | $-10.4M |
| Aug 2028 | $23K | $547K | $-524K | $-9.9M |
| Jul 2028 | $24K | $498K | $-474K | $-9.4M |
| Jun 2028 | $24K | $517K | $-493K | $-8.9M |
| May 2028 | $23K | $533K | $-509K | $-8.4M |
| Apr 2028 | $23K | $492K | $-469K | $-7.9M |
| Mar 2028 | $23K | $464K | $-441K | $-7.4M |
| Feb 2028 | $23K | $458K | $-434K | $-7.0M |
| Jan 2028 | $23K | $828K | $-805K | $-6.5M |
| Dec 2027 | $102K | $455K | $-352K | $-5.7M |
| Nov 2027 | $23K | $488K | $-465K | $-5.4M |