| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $244K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $72K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $410K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $10K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $682K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2029 | $1.8M | $1.1M | $653K | $18.6M |
| Jan 2029 | $1.9M | $1.1M | $808K | $17.9M |
| Dec 2028 | $2.2M | $1.1M | $1.1M | $17.1M |
| Nov 2028 | $1.8M | $1.1M | $631K | $16.0M |
| Oct 2028 | $1.8M | $1.2M | $592K | $15.3M |
| Sep 2028 | $17.4M | $568K | $16.8M | $14.7M |
| Aug 2028 | $1.8M | $584K | $1.2M | $-2.1M |
| Jul 2028 | $1.8M | $641K | $1.2M | $-3.3M |
| Jun 2028 | $623K | $787K | $-164K | $-4.5M |
| May 2028 | $616K | $838K | $-222K | $-4.3M |
| Apr 2028 | $198K | $700K | $-502K | $-4.1M |
| Mar 2028 | $171K | $627K | $-456K | $-3.6M |