| TV Geliri | $2.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $262K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $55K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $159K |
| Oyuncu Maaşları | $2.2M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $23K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $41K |
| Tesis Bakımı | $739K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.4M | $3.1M | $299K | $30.8M |
| Aug 2027 | $3.2M | $2.9M | $369K | $30.5M |
| Jul 2027 | $3.3M | $3.0M | $362K | $30.1M |
| Jun 2027 | $7.2M | $2.7M | $4.4M | $29.7M |
| May 2027 | $3.2M | $2.8M | $411K | $25.2M |
| Apr 2027 | $5.0M | $3.2M | $1.8M | $24.8M |
| Mar 2027 | $4.4M | $3.2M | $1.3M | $23.0M |
| Feb 2027 | $3.3M | $3.2M | $33K | $21.7M |
| Jan 2027 | $5.1M | $3.1M | $2.0M | $21.6M |
| Dec 2026 | $6.1M | $3.2M | $2.9M | $19.6M |
| Nov 2026 | $4.2M | $2.9M | $1.4M | $16.7M |
| Oct 2026 | $2.2M | $3.5M | $-1.2M | $15.3M |