| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $706K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $13K |
| Tesis Bakımı | $669K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $1.9M | $1.4M | $512K | $10.7M |
| Oct 2027 | $1.9M | $1.5M | $409K | $10.2M |
| Sep 2027 | $2.0M | $1.4M | $545K | $9.8M |
| Aug 2027 | $2.0M | $1.5M | $521K | $9.3M |
| Jul 2027 | $1.8M | $1.5M | $272K | $8.7M |
| Jun 2027 | $1.8M | $1.7M | $80K | $8.5M |
| May 2027 | $736K | $1.2M | $-425K | $8.4M |
| Apr 2027 | $1.4M | $1.2M | $273K | $8.8M |
| Mar 2027 | $1.5M | $1.3M | $158K | $8.5M |
| Feb 2027 | $1.1M | $1.1M | $-35K | $8.4M |
| Jan 2027 | $2.5M | $1.0M | $1.4M | $8.4M |
| Dec 2026 | $1.6M | $912K | $726K | $7.0M |