| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $324K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $89K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $798K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $826K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $7.9M | $1.7M | $6.2M | $70.3M |
| Dec 2027 | $13.1M | $1.6M | $11.5M | $64.1M |
| Nov 2027 | $10.4M | $1.6M | $8.8M | $52.6M |
| Oct 2027 | $7.8M | $1.6M | $6.1M | $43.8M |
| Sep 2027 | $20.2M | $1.5M | $18.7M | $37.7M |
| Aug 2027 | $3.9M | $1.4M | $2.5M | $19.0M |
| Jul 2027 | $4.0M | $1.3M | $2.7M | $16.4M |
| Jun 2027 | $7.4M | $1.3M | $6.0M | $13.7M |
| May 2027 | $4.0M | $1.3M | $2.7M | $7.7M |
| Apr 2027 | $4.0M | $1.3M | $2.6M | $5.0M |
| Mar 2027 | $4.0M | $1.4M | $2.6M | $2.3M |
| Feb 2027 | $1.6M | $930K | $650K | $-304K |