| TV Geliri | $3.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $377K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $9.9M |
| Personel Maaşları | $113K |
| Transfer Amortismanı | $408K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $642K |
| Tesis Bakımı | $1.3M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $4.7M | $12.4M | $-7.7M | $212.6M |
| Sep 2027 | $9.4M | $10.0M | $-550K | $219.9M |
| Aug 2027 | $5.6M | $9.1M | $-3.5M | $220.0M |
| Jul 2027 | $7.7M | $7.9M | $-179K | $223.1M |
| Jun 2027 | $3.6M | $8.3M | $-4.7M | $222.9M |
| May 2027 | $3.7M | $10.1M | $-6.4M | $227.1M |
| Apr 2027 | $3.7M | $8.3M | $-4.6M | $233.1M |
| Mar 2027 | $3.8M | $8.2M | $-4.4M | $237.3M |
| Feb 2027 | $3.8M | $9.9M | $-6.1M | $241.2M |
| Jan 2027 | $5.7M | $9.4M | $-3.7M | $246.9M |
| Dec 2026 | $3.8M | $9.2M | $-5.4M | $250.1M |
| Nov 2026 | $4.2M | $9.8M | $-5.6M | $255.1M |