| TV Geliri | $25K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $33K |
| Oyuncu Maaşları | $317K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $30K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $6K |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $59K | $489K | $-430K | $-3.0M |
| May 2027 | $48K | $600K | $-552K | $-2.6M |
| Apr 2027 | $48K | $458K | $-411K | $-2.0M |
| Mar 2027 | $24K | $435K | $-411K | $-1.6M |
| Feb 2027 | $30K | $505K | $-476K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $25K | $407K | $-382K | $-726K |
| Dec 2026 | $229K | $428K | $-199K | $-346K |
| Nov 2026 | $25K | $422K | $-397K | $-148K |
| Oct 2026 | $25K | $429K | $-405K | $248K |
| Sep 2026 | $46K | $357K | $-311K | $652K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |