Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $8K |
| Maç Günü Geliri | $9K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $150K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$268K |
$382K |
$-114K |
$-10.1M |
| Jul 2030 |
$399K |
$377K |
$22K |
$-10.0M |
| Jun 2030 |
$282K |
$310K |
$-28K |
$-10.0M |
| May 2030 |
$18K |
$310K |
$-292K |
$-10.0M |
| Apr 2030 |
$18K |
$310K |
$-292K |
$-9.7M |
| Mar 2030 |
$18K |
$310K |
$-292K |
$-9.4M |
| Feb 2030 |
$458K |
$310K |
$148K |
$-9.1M |
| Jan 2030 |
$18K |
$753K |
$-735K |
$-9.3M |
| Dec 2029 |
$18K |
$312K |
$-294K |
$-8.5M |
| Nov 2029 |
$18K |
$312K |
$-294K |
$-8.2M |
| Oct 2029 |
$18K |
$312K |
$-293K |
$-7.9M |
| Sep 2029 |
$19K |
$304K |
$-286K |
$-7.6M |