| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $348K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $39K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $1.6M | $553K | $1.1M | $-4.0M |
| Mar 2028 | $1.6M | $641K | $1.0M | $-5.0M |
| Feb 2028 | $1.6M | $981K | $653K | $-6.1M |
| Jan 2028 | $652K | $1.1M | $-450K | $-6.7M |
| Dec 2027 | $184K | $966K | $-782K | $-6.3M |
| Nov 2027 | $187K | $948K | $-762K | $-5.5M |
| Oct 2027 | $185K | $749K | $-564K | $-4.7M |
| Sep 2027 | $186K | $666K | $-481K | $-4.2M |
| Aug 2027 | $252K | $600K | $-348K | $-3.7M |
| Jul 2027 | $208K | $602K | $-395K | $-3.4M |
| Jun 2027 | $861K | $588K | $273K | $-3.0M |
| May 2027 | $212K | $584K | $-372K | $-3.2M |