| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $353K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $106K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $28K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $705K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $4.3M | $1.9M | $2.5M | $22.8M |
| Jul 2028 | $4.3M | $1.7M | $2.6M | $20.3M |
| Jun 2028 | $9.1M | $1.7M | $7.4M | $17.7M |
| May 2028 | $4.4M | $2.0M | $2.3M | $10.3M |
| Apr 2028 | $4.3M | $2.0M | $2.3M | $8.0M |
| Mar 2028 | $3.6M | $2.4M | $1.2M | $5.7M |
| Feb 2028 | $3.7M | $2.0M | $1.7M | $4.5M |
| Jan 2028 | $3.4M | $2.0M | $1.5M | $2.7M |
| Dec 2027 | $3.4M | $2.0M | $1.4M | $1.3M |
| Nov 2027 | $3.7M | $1.5M | $2.3M | $-124K |
| Oct 2027 | $3.3M | $1.7M | $1.6M | $-2.4M |
| Sep 2027 | $1.8M | $1.4M | $309K | $-4.0M |