| TV Geliri | $3.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $345K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $22K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $81K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $701K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.3M | $2.4M | $1.9M | $37.9M |
| Jun 2027 | $9.2M | $2.2M | $6.9M | $36.0M |
| May 2027 | $4.2M | $2.2M | $2.0M | $29.1M |
| Apr 2027 | $4.2M | $2.1M | $2.0M | $27.1M |
| Mar 2027 | $4.2M | $2.3M | $1.9M | $25.1M |
| Feb 2027 | $4.3M | $2.4M | $1.9M | $23.2M |
| Jan 2027 | $5.6M | $2.3M | $3.3M | $21.3M |
| Dec 2026 | $7.3M | $2.3M | $5.0M | $18.0M |
| Nov 2026 | $4.1M | $2.1M | $2.0M | $13.0M |
| Oct 2026 | $2.6M | $3.4M | $-785K | $11.0M |
| Sep 2026 | $5.5M | $1.3M | $4.2M | $11.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |