| TV Geliri | $2.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $7K |
| Oyuncu Maaşları | $491K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $17K |
| Tesis Bakımı | $642K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $3.5M | $1.2M | $2.4M | $9.7M |
| Oct 2027 | $2.8M | $1.2M | $1.7M | $7.3M |
| Sep 2027 | $5.1M | $1.1M | $4.0M | $5.7M |
| Aug 2027 | $852K | $926K | $-74K | $1.7M |
| Jul 2027 | $854K | $879K | $-25K | $1.8M |
| Jun 2027 | $306K | $790K | $-485K | $1.8M |
| May 2027 | $305K | $783K | $-478K | $2.3M |
| Apr 2027 | $58K | $736K | $-678K | $2.8M |
| Mar 2027 | $3.7M | $723K | $2.9M | $3.4M |
| Feb 2027 | $833K | $1.2M | $-354K | $481K |
| Jan 2027 | $678K | $595K | $84K | $833K |
| Dec 2026 | $48K | $594K | $-546K | $748K |