Income Breakdown
| TV Revenue | $6K |
| TV Placement Bonus | $616 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $352 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $181K |
| Staff Wages | $8K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $105K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Dec 2026 |
$8K |
$294K |
$-287K |
$451K |
| Nov 2026 |
$1K |
$260K |
$-259K |
$738K |
| Oct 2026 |
$792 |
$212K |
$-211K |
$997K |
| Sep 2026 |
$793 |
$293K |
$-292K |
$1.2M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$1.5M |