| TV Revenue | $584K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $48K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $253K |
| Player Wages | $4.5M |
| Staff Wages | $77K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $330K |
| Facility Maintenance | $225K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $885K | $5.1M | $-4.2M | $13.0M |
| Sep 2026 | $678K | $2.5M | $-1.8M | $17.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |