| TV Revenue | $145K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $54K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $21K |
| Player Wages | $2.1M |
| Staff Wages | $76K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $165K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $221K | $2.3M | $-2.1M | $430K |
| Oct 2026 | $233K | $3.8M | $-3.6M | $2.5M |
| Sep 2026 | $258K | $1.7M | $-1.5M | $6.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |