| TV Revenue | $9K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $672 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $288 |
| Player Wages | $576K |
| Staff Wages | $24K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $3K |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $95K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $10K | $698K | $-687K | $-474K |
| Sep 2026 | $10K | $305K | $-295K | $213K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |