| TV Revenue | $23K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $2K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $4K |
| Player Wages | $36K |
| Staff Wages | $40K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $208K |
| Facility Maintenance | $139K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $358K | $423K | $-65K | $1.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |