| TV Revenue | $601K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $29K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $135K |
| Player Wages | $3.6M |
| Staff Wages | $81K |
| Transfer Amortization | $5K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $310K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $5.2M | $4.0M | $1.1M | $25.8M |
| Sep 2026 | $19.1M | $1.8M | $17.3M | $24.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |