| TV Revenue | $604K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $19K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $38K |
| Player Wages | $2.6M |
| Staff Wages | $76K |
| Transfer Amortization | $20K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $109K |
| Facility Maintenance | $115K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $661K | $2.9M | $-2.2M | $-9K |
| Sep 2026 | $696K | $1.3M | $-632K | $2.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |