| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Central Córdoba SdE | Martín González | Rapor Hazır | 75% | 3 | 24.05.2030 |
| Crystal Palace | Liam Hamilton | Rapor Hazır | 83% | 5 | 24.05.2030 |
| Lugano | Breel Okafor | Aktif | 40% | 1 | 24.05.2030 |
| Fulham | Paul Hamilton | Rapor Hazır | 75% | 3 | 23.05.2030 |
| Millonarios | Miguel Rangel | Rapor Hazır | 80% | 4 | 23.05.2030 |
| Reggiana | Vincenzo Corsini | Aktif | 40% | 1 | 23.05.2030 |
| Coritiba | Henrique Soares | Rapor Hazır | 67% | 2 | 22.05.2030 |
| SC Freiburg | Martin Franke | Aktif | 40% | 1 | 21.05.2030 |
| Sepsi OSK | Claudiu Stanciu | Rapor Hazır | 80% | 4 | 21.05.2030 |
| Fortaleza | Gabriel Nardo | Rapor Hazır | 80% | 4 | 20.05.2030 |
| Grenoble Foot 38 | Hervé Breton | Aktif | 40% | 1 | 20.05.2030 |
| Reading | George Harris | Rapor Hazır | 67% | 2 | 20.05.2030 |
| Alanyaspor | Semih Under | Rapor Hazır | 90% | 9 | 19.05.2030 |
| Twente | Guus Babel | Rapor Hazır | 80% | 4 | 19.05.2030 |
| Bragantino | César Araujo | Aktif | 40% | 1 | 18.05.2030 |
| Lazio | Stefano Vignali | Rapor Hazır | 80% | 4 | 18.05.2030 |
| Avellino | Gregorio Rocca | Aktif | 40% | 1 | 17.05.2030 |
| Standard Liege | Youri Nainggolan | Rapor Hazır | 67% | 2 | 17.05.2030 |
| SC Freiburg | Benjamin Werner | Aktif | 40% | 1 | 16.05.2030 |
| Stoke City | Stephen Shaw | Rapor Hazır | 67% | 2 | 16.05.2030 |
| Sparta Rotterdam | Xavi Gravenberch | Rapor Hazır | 80% | 4 | 15.05.2030 |
| Vitesse | Georginio Wijnaldum | Rapor Hazır | 80% | 4 | 14.05.2030 |
| Djurgarden | Oscar Isak | Aktif | 40% | 1 | 13.05.2030 |
| Krylya Sovetov | Ruslan Dulov | Aktif | 40% | 1 | 13.05.2030 |
| Slovan Liberec | Vladimir Stanek | Rapor Hazır | 75% | 3 | 07.05.2030 |
| KV Mechelen | Simon Courtois | Rapor Hazır | 67% | 2 | 05.05.2030 |
| Rosario Central | Nicolás Alonso | Rapor Hazır | 83% | 5 | 04.05.2030 |
| Cartagena | Nicolás Cabrera | Rapor Hazır | 67% | 2 | 03.05.2030 |
| Fiorentina | Leonardo Tedesco | Aktif | 40% | 1 | 03.05.2030 |
| Nacional | Pablo Rossi | Rapor Hazır | 67% | 2 | 03.05.2030 |
| Náutico | João Mendes | Rapor Hazır | 88% | 7 | 01.05.2030 |
| Vojvodina | Aleksandar Rajkovic | Rapor Hazır | 67% | 2 | 01.05.2030 |
| US Orleans | Robert Barbier | Rapor Hazır | 67% | 2 | 30.04.2030 |
| Dinamo Tbilisi | Giorgi Kvilitaia | Rapor Hazır | 80% | 4 | 29.04.2030 |
| Luton Town | Nicholas Davis | Rapor Hazır | 67% | 2 | 28.04.2030 |
| Le Havre AC | Robert Durand | Rapor Hazır | 67% | 2 | 27.04.2030 |
| Olimpia | Federico Gonzalez | Aktif | 40% | 1 | 26.04.2030 |
| St. Gallen | Nico Fernandes | Rapor Hazır | 67% | 2 | 26.04.2030 |
| Levski | Simeon Petrov | Aktif | 40% | 1 | 24.04.2030 |
| Rio Ave | Jose Mota | Aktif | 40% | 1 | 24.04.2030 |
| Torino | Vito Scalise | Rapor Hazır | 67% | 2 | 24.04.2030 |
| AS Trencin | Viktor Suslov | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2030 |
| Fiorentina | Vincenzo Santoro | Aktif | 40% | 1 | 21.04.2030 |
| Ajax Cape Town | Themba Kekana | Aktif | 40% | 1 | 16.04.2030 |
| Southampton | Harry Hall | Aktif | 40% | 1 | 13.04.2030 |
| St. Pölten | Wolfgang Wober | Aktif | 40% | 1 | 12.04.2030 |
| Vojvodina | Lazar Rajkovic | Aktif | 40% | 1 | 08.04.2030 |
| KV Mechelen | Michy Mignolet | Aktif | 40% | 1 | 07.04.2030 |
| Gimnàstic | Izei Cabrera | Aktif | 40% | 1 | 03.04.2030 |
| Grenoble Foot 38 | Vincent Louis | Aktif | 40% | 1 | 01.04.2030 |
| Novorizontino | Tiago Soares | Aktif | 40% | 1 | 01.04.2030 |
| Slovan Liberec | Ales Brabec | Aktif | 40% | 1 | 01.04.2030 |
| Tigre | Matías Iglesias | Aktif | 40% | 1 | 30.03.2030 |
| DC United | George Sargent | Aktif | 40% | 1 | 28.03.2030 |
| Torino | Renato Troisi | Aktif | 40% | 1 | 28.03.2030 |
| UTA Arad | Ovidiu Bancu | Aktif | 40% | 1 | 28.03.2030 |
| Fiorentina | Gerardo Raimondi | Aktif | 40% | 1 | 27.03.2030 |
| Zob Ahan | Ramin Ebrahimi | Aktif | 40% | 1 | 27.03.2030 |
| Standard Liege | Kevin Nainggolan | Aktif | 40% | 1 | 24.03.2030 |
| Famalicao | Andre Santos | Rapor Hazır | 75% | 3 | 20.03.2030 |
| Rizespor | Emre Tokoz | Aktif | 40% | 1 | 20.03.2030 |
| Krylya Sovetov | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 67% | 2 | 11.03.2030 |
| Bragantino | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 09.03.2030 |
| Estrela da Amadora | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 08.03.2030 |
| Tigre | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 05.03.2030 |
| St. Pölten | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 06.02.2030 |
| Lincoln City | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 04.02.2030 |
| Sporting Kansas City | Mark Aaronson | Aktif | 40% | 1 | 18.01.2030 |
| DC United | Brenden Brooks | Aktif | 40% | 1 | 16.01.2030 |
| Rangers International | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 28.12.2029 |
| Colchester United | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 | |
| Newport County | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 |