| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 14gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 14gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 14gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 21gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 21gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolás Forastiero | Deportivo Maldonado | Aktif | 108 / 108 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Federico Varese | Racing | Aktif | 108 / 106 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Juan Moreno | La Luz | Aktif | 106 / 106 | 67% | 2 | 12.08.2026 | Onayla |
| Tomás Sultani | Santiago Wanderers | Aktif | 102 / 109 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Santiago Silva | Boston River | Aktif | 124 / 108 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Ignacio de Arruabarrena | Arouca | Aktif | 124 / 120 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Williams Barlasina | Fortaleza CEIF | Aktif | 106 / 117 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Víctor Cabezas | Union Magdalena | Aktif | 112 / 121 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Miguel Silva | Carabobo | Aktif | 103 / 98 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Mathías Bernatene | Liverpool Montevideo | Aktif | 101 / 101 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Lucas Bruera | Carabobo | Aktif | 109 / 125 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Jordan García | Leon | Aktif | 93 / 109 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Facundo Machado | Racing | Aktif | 98 / 102 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |
| José Arbío | River Plate | Aktif | 98 / 95 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |
| Pablo Campos | Levante | Aktif | 130 / 136 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |