| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zié Ouattara | Radomiak Radom | Rapor Hazır | 102 / 108 | 75% | 3 | 18.02.2027 | - |
| Ben Wilmot | Stoke City | Rapor Hazır | 119 / 120 | 67% | 2 | 18.02.2027 | - |
| Jorge Yriarte | Slask | Rapor Hazır | 106 / 109 | 67% | 2 | 17.02.2027 | - |
| Adrián Bernabé | Parma | Aktif | 150 / 147 | 40% | 1 | 17.02.2027 | - |
| Kacper Urbański | Gornik Zabrze | Rapor Hazır | 123 / 124 | 75% | 3 | 16.02.2027 | Onayla |
| Taylor Harwood-Bellis | Southampton | Rapor Hazır | 127 / 133 | 67% | 2 | 15.02.2027 | - |
| Adrian Liber | Odra Opole | Aktif | 105 / 115 | 40% | 1 | 15.02.2027 | - |
| Leard Sadriu | FC Argeș | Aktif | 118 / 121 | 40% | 1 | 14.02.2027 | - |
| Christopher Cheng | Widzew Łódź | Aktif | 109 / 121 | 40% | 1 | 14.02.2027 | - |
| Marvin Park | Las Palmas | Rapor Hazır | 117 / 123 | 67% | 2 | 11.02.2027 | - |
| Jay McGrath | Doncaster Rovers | Aktif | 106 / 107 | 40% | 1 | 11.02.2027 | - |
| Patryk Warczak | Stal Rzeszów | Aktif | 105 / 111 | 40% | 1 | 10.02.2027 | - |
| Oliver Skipp | Leicester City | Rapor Hazır | 140 / 129 | 67% | 2 | 07.02.2027 | - |
| Mateusz Grudziński | Miedź Legnica | Aktif | 113 / 113 | 40% | 1 | 07.02.2027 | - |
| Rodrigo Huescas | FC Copenhagen | Aktif | 118 / 145 | 40% | 1 | 02.02.2027 | - |
| Juande Rivas | Piast | Aktif | 106 / 108 | 40% | 1 | 01.02.2027 | - |
| Eoin Toal | Bolton Wanderers | Aktif | 120 / 114 | 40% | 1 | 01.02.2027 | - |
| Tomasz Walczak | MFK Michalovce | Aktif | 106 / 108 | 40% | 1 | 18.01.2027 | - |
| Marcelo Flores | Tigres | Aktif | 105 / 134 | 40% | 1 | 18.01.2027 | - |
| Peter Shalulile | Mamelodi Sundowns | Aktif | 146 / 120 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Ammar Ramadan | Randers | Görüşülüyor | 116 / 117 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Ivan Bašić | Sydney FC | Görüşülüyor | 111 / 113 | 64% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Maks Ebong | Botev Plovdiv | Görüşülüyor | 123 / 123 | 65% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Samuel Kalu | Rapid Bucharest | Rapor Hazır | 118 / 118 | 63% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Isaac Solet | Hércules | Görüşülüyor | 124 / 125 | 64% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Martin Minchev | Cracovia | Aktif | 119 / 114 | 67% | 2 | 31.12.2026 | - |
| Piotr Samiec-Talar | Slask | Aktif | 114 / 110 | 67% | 2 | 31.12.2026 | - |
| Petar Pušić | Wieczysta Kraków | Aktif | 111 / 123 | 67% | 2 | 28.12.2026 | - |
| Romário Baró | Radomiak Radom | Aktif | 121 / 122 | 80% | 4 | 27.12.2026 | Onayla |
| Dawid Linca | Kyzyltash | Aktif | 84 / 74 | 67% | 2 | 26.12.2026 | - |
| Adrian Troć | Francs Borains | Aktif | 92 / 92 | 67% | 2 | 25.12.2026 | - |
| Maxi Oyedele | RC Strasbourg | Aktif | 113 / 119 | 80% | 4 | 24.12.2026 | Onayla |
| Javi Martínez | Eibar | Aktif | 138 / 132 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Luis Palma | Cracovia | Aktif | 126 / 119 | 40% | 1 | 23.12.2026 | - |
| Peter Federico | Gornik Zabrze | Aktif | 115 / 127 | 67% | 2 | 21.12.2026 | Onayla |
| Alex Robertson | Cardiff City | Aktif | 129 / 120 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Adriano | Raków Częstochowa | Aktif | 124 / 123 | 67% | 2 | 20.12.2026 | - |
| Sergio Lozano | Jagiellonia | Aktif | 128 / 118 | 67% | 2 | 20.12.2026 | - |
| Łukasz Bejger | NK Celje | Aktif | 111 / 110 | 80% | 4 | 17.12.2026 | - |
| Bartosz Slisz | Brondby | Aktif | 118 / 114 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Hussein Ali | Pogon | Aktif | 107 / 120 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Patrik Wålemark | Lech | Aktif | 130 / 130 | 67% | 2 | 12.12.2026 | - |
| Álex Centelles | Levski | Aktif | 129 / 128 | 40% | 1 | 12.12.2026 | - |
| Kayne Ramsay | Charlton Athletic | Aktif | 136 / 135 | 67% | 2 | 11.12.2026 | - |
| Jesse Bosch | GKS Katowice | Aktif | 116 / 114 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Jakub Zych | PSK Pervorechenskoe | Aktif | 81 / 84 | 40% | 1 | 08.12.2026 | - |
| Dawid Kucharczyk | Kuban Holding | Aktif | 78 / 70 | 67% | 2 | 05.12.2026 | - |
| Alan Bród | Druzhba | Aktif | 69 / 84 | 40% | 1 | 03.12.2026 | - |
| Rocco Vata | Watford | Aktif | 132 / 123 | 40% | 1 | 03.12.2026 | - |
| Marcelo Allende | Mamelodi Sundowns | Aktif | 124 / 118 | 67% | 2 | 29.11.2026 | - |
| Dominik Marczuk | Real Salt Lake | Aktif | 115 / 106 | 75% | 3 | 28.11.2026 | İzle |
| Evidence Grobler | Free State Stars | Aktif | 139 / 143 | 40% | 1 | 27.11.2026 | - |
| Dominik Sokół | Znicz Pruszków | Aktif | 106 / 112 | 40% | 1 | 27.11.2026 | - |
| Lucas Esquivel | Athletico Paranaense | Aktif | 136 / 120 | 67% | 2 | 26.11.2026 | - |
| César Gelabert | Gijón | Aktif | 151 / 135 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Guilherme Montóia | Jagiellonia | Aktif | 111 / 121 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Simen Bolkan Nordli | Rosenborg | Aktif | 132 / 127 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Philip Otele | Basel | Aktif | 125 / 123 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Ramiro Sordo | Santos Laguna | Aktif | 139 / 132 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Krystian Matwiejczuk | Irkutsk | Aktif | 63 / 71 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Paweł Chrupałła | Egersund | Aktif | 96 / 105 | 75% | 3 | 07.11.2026 | İzle |
| Artur Serobyan | Lechia | Aktif | 116 / 121 | 75% | 3 | 04.11.2026 | - |
| Wojciech Szafranek | PSK Pervorechenskoe | Aktif | 73 / 86 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Bastien Toma | ŁKS Łódź | Aktif | 122 / 116 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Damián Puebla | Orenburg | Aktif | 127 / 127 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Esequiel Barco | Spartak Moscow | Aktif | 142 / 135 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Dawid Krzyżański | Chernomorets | Aktif | 76 / 76 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Miłosz Pacek | Kuban Holding | Aktif | 82 / 81 | 40% | 1 | 13.10.2026 | - |
| Anders Klynge | Jagiellonia | Aktif | 100 / 119 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Alisson | Shakhtar | Aktif | 135 / 137 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Fábio Ronaldo | Motor Lublin | Aktif | 123 / 115 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |