| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leo Suárez | Boston River | Rapor Hazır | 114 / 122 | 75% | 3 | 24.10.2027 | - |
| Bamba Dieng | Tigre | Aktif | 148 / 132 | 40% | 1 | 24.10.2027 | - |
| André Silva | Sport Recife | Aktif | 142 / 123 | 40% | 1 | 21.10.2027 | - |
| Pablo Monje | Deportivo Riestra | Aktif | 115 / 116 | 40% | 1 | 21.10.2027 | - |
| Jimer Fory | Portland Timbers | Aktif | 137 / 137 | 40% | 1 | 20.10.2027 | - |
| Tomás Sives | Villa San Carlos | Aktif | 95 / 102 | 40% | 1 | 20.10.2027 | - |
| Patricio Pérez | Acassuso | Rapor Hazır | 104 / 108 | 75% | 3 | 19.10.2027 | - |
| Franco Díaz | Temperley | Aktif | 136 / 134 | 40% | 1 | 19.10.2027 | - |
| Valentín Gargiulo | Ferrocarril Midland | Rapor Hazır | 109 / 122 | 67% | 2 | 17.10.2027 | - |
| Agustín Prokop | Flandria | Aktif | 111 / 111 | 40% | 1 | 17.10.2027 | - |
| Bruno Larregui | Juventud | Aktif | 131 / 116 | 40% | 1 | 16.10.2027 | - |
| Tomás Ferreyra | Defensores Unidos | Aktif | 115 / 112 | 40% | 1 | 16.10.2027 | - |
| Negueba | Mirassol | Aktif | 135 / 108 | 40% | 1 | 15.10.2027 | - |
| Pedro Ramírez | Deportivo Riestra | Aktif | 119 / 122 | 40% | 1 | 09.10.2027 | - |
| Bautista Tomatis | Racing | Aktif | 116 / 115 | 40% | 1 | 09.10.2027 | - |
| Joel Orlando | Almagro | Aktif | 107 / 115 | 40% | 1 | 08.10.2027 | - |
| Iván Tapia | Barracas Central | Rapor Hazır | 122 / 124 | 67% | 2 | 06.10.2027 | - |
| Agustín Arias | Dock Sud | Aktif | 94 / 96 | 40% | 1 | 06.10.2027 | - |
| Artur | Botafogo | Aktif | 134 / 124 | 40% | 1 | 05.10.2027 | - |
| Agustín Araujo | Trujillanos | Rapor Hazır | 121 / 114 | 75% | 3 | 04.10.2027 | - |
| Alejo Antilef | UAI Urquiza | Aktif | 98 / 127 | 40% | 1 | 03.10.2027 | - |
| Brian Lemos | La Equidad | Aktif | 121 / 134 | 40% | 1 | 03.10.2027 | - |
| Esteban da Silva | Racing | Aktif | 116 / 126 | 40% | 1 | 02.10.2027 | - |
| Lucho Vega | Villa Dálmine | Aktif | 122 / 109 | 40% | 1 | 29.09.2027 | - |
| Derik Lacerda | Goiás | Rapor Hazır | 136 / 125 | 67% | 2 | 27.09.2027 | - |
| Rodrigo Chagas | Juventud | Aktif | 132 / 122 | 40% | 1 | 27.09.2027 | - |
| Gabriel Obredor | Deportivo Riestra | Aktif | 107 / 118 | 40% | 1 | 26.09.2027 | - |
| Jefry Zapata | Once Caldas | Aktif | 128 / 128 | 40% | 1 | 26.09.2027 | - |
| Mariano Peralta Bauer | Acassuso | Aktif | 97 / 111 | 40% | 1 | 24.09.2027 | - |
| Nicolás Sánchez | Deportivo Armenio | Aktif | 99 / 95 | 40% | 1 | 23.09.2027 | - |
| Maximiliano Ribero | Central Norte | Rapor Hazır | 128 / 107 | 67% | 2 | 21.09.2027 | - |
| Franco Nicola | Liverpool Montevideo | Aktif | 123 / 120 | 40% | 1 | 21.09.2027 | - |
| Esteban Obregón | Montevideo City Torque | Rapor Hazır | 123 / 123 | 67% | 2 | 20.09.2027 | - |
| Santiago Costa | Albion | Aktif | 115 / 121 | 40% | 1 | 19.09.2027 | - |
| José Alberti | Wanderers | Aktif | 129 / 105 | 40% | 1 | 18.09.2027 | - |
| Kevin Giménez | Sportivo Italiano | Aktif | 90 / 114 | 40% | 1 | 18.09.2027 | - |
| Iván Smith | Real Pilar | Aktif | 122 / 96 | 40% | 1 | 17.09.2027 | - |
| Maicol Ruiz | Anzoátegui | Aktif | 95 / 95 | 40% | 1 | 14.09.2027 | - |
| Franco Camargo | Gimnasia y Esgrima | Aktif | 119 / 109 | 40% | 1 | 14.09.2027 | - |
| Yerko Leiva | Union La Calera | Rapor Hazır | 113 / 114 | 67% | 2 | 13.09.2027 | - |
| Franco Vedoya | Central Norte | Aktif | 117 / 129 | 40% | 1 | 13.09.2027 | - |
| Damián Bobadilla | Sport Recife | Rapor Hazır | 132 / 134 | 67% | 2 | 12.09.2027 | - |
| Federico Versaci | Talleres | Aktif | 109 / 127 | 40% | 1 | 12.09.2027 | - |
| Conrado Puigdellivol | Comunicaciones | Aktif | 100 / 113 | 40% | 1 | 09.09.2027 | - |
| Cristian Medina | Argentino de Merlo | Aktif | 107 / 116 | 40% | 1 | 09.09.2027 | - |
| Sebastián Jaurena | San Martín SJ | Aktif | 136 / 128 | 40% | 1 | 08.09.2027 | - |
| Rodrigo Figueroa | Ferrocarril Midland | Aktif | 115 / 99 | 40% | 1 | 06.09.2027 | - |
| Pablo García | Plaza Colonia | Aktif | 126 / 114 | 40% | 1 | 06.09.2027 | - |
| Pere Milla | Espanyol | Görüşülüyor | 122 / 126 | 80% | 4 | 21.07.2027 | - |
| Yuki Ohashi | Blackburn Rovers | Rapor Hazır | 117 / 114 | 67% | 2 | 21.07.2027 | - |
| Tobias Lauritsen | Vitesse | Aktif | 130 / 133 | 40% | 1 | 20.07.2027 | - |
| Armstrong Oko-Flex | Levski | Rapor Hazır | 122 / 122 | 75% | 3 | 12.07.2027 | - |
| Vanja Zvekanov | Szeged-Csanád GA | Aktif | 99 / 91 | 55% | 1 | 05.07.2027 | - |
| Ruslanbek Jiyanov | Epicentr | Görüşülüyor | 112 / 113 | 63% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Léo Baptistão | Almería | Aktif | 127 / 115 | 40% | 1 | 30.05.2027 | - |
| Everton Bala | Levski | Aktif | 124 / 119 | 40% | 1 | 24.05.2027 | - |
| Samuel Kalu | Botev Plovdiv | Aktif | 115 / 114 | 67% | 2 | 18.05.2027 | - |
| Callum Robinson | Lokomotiv Plovdiv | Aktif | 122 / 124 | 40% | 1 | 18.05.2027 | - |
| Prosper Obiora Nwachukwu | ND Gorica | Aktif | 95 / 96 | 75% | 3 | 17.05.2027 | - |
| Semir Smajlagić | BVSC-Zugló | Görüşülüyor | 92 / 97 | 75% | 3 | 07.05.2027 | - |
| Brayan Gil | Baltika | Aktif | 124 / 120 | 67% | 2 | 02.05.2027 | - |
| Veljko Birmančević | Ferencvaros | Aktif | 142 / 133 | 40% | 1 | 30.04.2027 | - |
| Joselillo | Villarreal | Aktif | 98 / 107 | 67% | 2 | 26.04.2027 | - |
| Milán Vitális | ETO Győr | Aktif | 117 / 115 | 40% | 1 | 22.04.2027 | - |
| Eduvie Ikoba | Honved | Aktif | 107 / 100 | 40% | 1 | 15.04.2027 | - |
| Dilan Ortíz | Ufa | Aktif | 104 / 106 | 40% | 1 | 12.04.2027 | - |
| Michael Breij | Roda | Aktif | 111 / 102 | 40% | 1 | 02.04.2027 | - |
| Franco Déboli | Tenerife | Aktif | 102 / 94 | 40% | 1 | 23.03.2027 | - |
| Mohamed-Ali Cho | Hull City | Aktif | 141 / 133 | 40% | 1 | 21.03.2027 | - |
| András Radó | Vasas | Aktif | 106 / 88 | 40% | 1 | 20.03.2027 | - |
| Tom Bradshaw | Chernomorets | Aktif | 96 / 95 | 40% | 1 | 19.03.2027 | - |
| Dániel Lukács | Puskas Akademia | Aktif | 114 / 111 | 40% | 1 | 18.03.2027 | - |
| Mátyás Katona | Nyíregyháza | Aktif | 102 / 113 | 40% | 1 | 16.03.2027 | - |
| Kristóf Herjeczki | Ajka | Aktif | 87 / 96 | 67% | 2 | 14.03.2027 | - |
| Strahinja Jeličić | Szeged-Csanád GA | Aktif | 90 / 97 | 75% | 3 | 11.03.2027 | İzle |
| Milán Tóth | Vasas | Aktif | 116 / 105 | 40% | 1 | 11.03.2027 | - |
| Svit Sešlar | NK Celje | Kaybedildi | 120 / 123 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Damián Puebla | Orenburg | Aktif | 136 / 125 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Ivan Metlushko | Karcag | Aktif | 75 / 82 | 40% | 1 | 30.12.2026 | - |
| Nathan Melo | Guarani | Aktif | 104 / 116 | 40% | 1 | 29.12.2026 | - |
| Jovan Živković | Csákvár | Aktif | 95 / 106 | 67% | 2 | 26.12.2026 | İzle |
| José Pedraza | Sevilla | Aktif | 81 / 95 | 40% | 1 | 26.12.2026 | - |
| Jorge Rajado | Atlético Madrid | Aktif | 87 / 100 | 80% | 4 | 24.12.2026 | İzle |
| Rok Handanovic | NK Domzale | Aktif | 103 / 99 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Kirill Cheburakov | Rostov | Aktif | 75 / 81 | 40% | 1 | 20.12.2026 | - |
| Daniel Štefulj | ETO Győr | Aktif | 103 / 108 | 40% | 1 | 19.12.2026 | - |
| Álex Centelles | Levski | Aktif | 138 / 125 | 67% | 2 | 17.12.2026 | - |
| Divine Omoregie | Bravo | Aktif | 107 / 99 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Jhosefer | ABC | Aktif | 112 / 109 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Ognjen Laušević | Olympiakos Nicosia | Aktif | 88 / 110 | 75% | 3 | 09.12.2026 | İzle |
| Andrey Domotsev | Mashuk | Aktif | 76 / 84 | 40% | 1 | 08.12.2026 | - |
| Lucas Alfonso | ZTE | Aktif | 106 / 112 | 83% | 5 | 04.12.2026 | İzle |
| Tomás Álvarez Castillo | Marcílio Dias | Aktif | 71 / 71 | 67% | 2 | 30.11.2026 | Reddet |
| Alejandro Quiñónez | Cianorte | Aktif | 65 / 76 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Stefanos Tzimas | Brighton | Aktif | 141 / 140 | 75% | 3 | 22.11.2026 | Güçlü Onay |
| Ebere Eugene | ZTE | Aktif | 87 / 98 | 75% | 3 | 18.11.2026 | İzle |
| Ezequiel González | União | Aktif | 64 / 71 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Adeola Olaleye | Isloch | Aktif | 80 / 86 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| Csanád Vilmos Dénes | Debrecen | Aktif | 93 / 109 | 75% | 3 | 06.11.2026 | İzle |
| Moise Mbombo | Kenya Police | Aktif | 94 / 95 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Modou Lamin Marong | Šamorín | Aktif | 84 / 100 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Rodrigo Marina | Alcorcón | Aktif | 107 / 92 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |