| Bir oyuncuya mentorluk başlattı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 21gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 21gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 28gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giaco Garombo | Inter de Limeira | Aktif | 107 / 128 | 40% | 1 | 27.08.2029 | - |
| Diego Cheuquepal | Racing | Aktif | 119 / 132 | 40% | 1 | 27.08.2029 | - |
| Siro Rosané | Estudiantes | Aktif | 120 / 132 | 40% | 1 | 27.08.2029 | - |
| Federico Mazzurco | Quilmes | Aktif | 112 / 108 | 40% | 1 | 20.08.2029 | - |
| Agustín Desimone | Excursionistas | Aktif | 93 / 92 | 40% | 1 | 20.08.2029 | - |
| Prince Ebhohon | Warri Wolves | Aktif | 106 / 105 | 40% | 1 | 20.08.2029 | - |
| David Veliz | Güemes | Aktif | 118 / 101 | 40% | 1 | 13.08.2029 | - |
| Sergey Manukyan | Lernayin Artsakh | Aktif | 96 / 90 | 40% | 1 | 13.08.2029 | - |
| Dylan Cabral | Arsenal | Aktif | 101 / 117 | 40% | 1 | 13.08.2029 | - |
| Máximo Guzmán | Sportivo Italiano | Rapor Hazır | 105 / 114 | 67% | 2 | 06.08.2029 | - |
| Yeangel Montero | Naxxar Lions | Aktif | 110 / 115 | 40% | 1 | 06.08.2029 | - |
| Harvey Araujo | Burton Albion | Aktif | 108 / 116 | 75% | 3 | 31.05.2029 | - |
| Juande Rivas | Piast | Aktif | 123 / 123 | 40% | 1 | 29.05.2029 | - |
| Josh Johnson | Accrington Stanley | Aktif | 111 / 109 | 40% | 1 | 29.05.2029 | - |
| Garrik Levin | Chelyabinsk | Aktif | 109 / 103 | 67% | 2 | 21.05.2029 | - |
| Jon De Luis | Athletic Bilbao | Aktif | 104 / 120 | 40% | 1 | 18.05.2029 | - |
| Agustín Báez | Newport County | Aktif | 98 / 102 | 67% | 2 | 13.05.2029 | - |
| Lorenzo Fernández | Ourense CF | Aktif | 84 / 84 | 40% | 1 | 13.05.2029 | - |
| Charlie McCann | Barrow AFC | Aktif | 108 / 116 | 67% | 2 | 11.05.2029 | - |
| Pavel Maslov | Chaika | Aktif | 105 / 102 | 40% | 1 | 09.05.2029 | - |
| Kurban Kurbanov | Nart | Aktif | 81 / 86 | 40% | 1 | 08.05.2029 | - |
| Harrison Burke | Walsall | Aktif | 119 / 96 | 40% | 1 | 07.05.2029 | - |
| Hugo Sanz | Ourense CF | Aktif | 106 / 106 | 40% | 1 | 02.05.2029 | - |
| Victor Demjanov | Textilschik | Aktif | 98 / 96 | 40% | 1 | 02.05.2029 | - |
| Nohan Kenneh | Tranmere Rovers | Aktif | 122 / 116 | 40% | 1 | 26.04.2029 | - |
| Terence Miles | Newport County | Aktif | 102 / 101 | 40% | 1 | 18.04.2029 | - |
| Tobías Zárate | Excursionistas | Aktif | 108 / 99 | 40% | 1 | 29.12.2028 | - |
| Sebastián Castillo | Deportivo La Guaira | Aktif | 99 / 117 | 40% | 1 | 29.12.2028 | - |
| Lucas Wasilewsky | Internacional | Aktif | 111 / 126 | 40% | 1 | 27.12.2028 | - |
| Blas Armoa | Gimnasia y Esgrima | Aktif | 108 / 114 | 40% | 1 | 27.12.2028 | - |
| Daniel Marín | Imperatriz | Aktif | 90 / 83 | 40% | 1 | 27.12.2028 | - |
| Otabek Jo'raqo'ziyev | Sogdiana | Aktif | 102 / 106 | 40% | 1 | 26.12.2028 | - |
| Bautista Farías | Union Magdalena | Aktif | 115 / 106 | 40% | 1 | 24.12.2028 | - |
| Franco Sosa | Argentino de Quilmes | Aktif | 116 / 105 | 40% | 1 | 23.12.2028 | - |
| Leandro Alves | Sousa | Aktif | 105 / 98 | 40% | 1 | 23.12.2028 | - |
| Benjamín Garay | Los Andes | Aktif | 96 / 111 | 40% | 1 | 16.12.2028 | - |
| Julián Ledesma | Arsenal | Aktif | 96 / 93 | 67% | 2 | 15.12.2028 | İzle |
| Rodrigo Piñeiro | América Mineiro | Aktif | 99 / 106 | 40% | 1 | 11.12.2028 | - |
| Léo Fenga | Amazonas | Aktif | 100 / 90 | 40% | 1 | 10.12.2028 | - |
| Caio Emerson | Uberlândia | Aktif | 88 / 87 | 40% | 1 | 10.12.2028 | - |
| Olawale Farayola | BKMA | Aktif | 129 / 129 | 42% | 1 / 1m | 26.07.2028 | - |