| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 21gün önce |
| Bir maç izledi | 21gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 28gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 35gün önce |
| Bir maç izledi | 35gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 42gün önce |
| Bir maç izledi | 42gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leandro Alcaraz | Osasuna | Aktif | 108 / 108 | 40% | 1 | 28.01.2030 | - |
| Sean Healy Andresen | Brann | Aktif | 120 / 127 | 40% | 1 | 30.12.2029 | - |
| Ali Jaber | Elche | Aktif | 109 / 123 | 40% | 1 | 30.12.2029 | - |
| Bryan De Jongh | Wisła Płock | Aktif | 120 / 128 | 86% | 6 / 1m | 29.12.2029 | - |
| Mateo Torrisi | Deportes Recoleta | Aktif | 109 / 113 | 75% | 3 | 29.12.2029 | - |
| Denner | Juventude | Aktif | 112 / 115 | 40% | 1 | 29.12.2029 | - |
| Giaco Garombo | Inter de Limeira | Aktif | 113 / 118 | 90% | 9 | 28.12.2029 | - |
| Valentino Ahumada | Excursionistas | Aktif | 93 / 100 | 75% | 3 | 23.12.2029 | - |
| Dean Benamar | Stoke City | Aktif | 106 / 120 | 40% | 1 | 23.12.2029 | - |
| Fabian Merién | PSV | Aktif | 118 / 118 | 40% | 1 | 22.12.2029 | - |
| Fernando Closter | Mérida | Aktif | 115 / 115 | 40% | 1 | 22.12.2029 | - |
| Aquiles Paoli | Estudiantes | Aktif | 82 / 93 | 67% | 2 | 19.12.2029 | - |
| Thiago Charras | Tocantinópolis | Aktif | 96 / 106 | 86% | 6 | 19.12.2029 | - |
| Geremías Coppo | Athletic Bilbao | Aktif | 116 / 126 | 40% | 1 | 19.12.2029 | - |
| Kauã Pascini | Botafogo | Aktif | 125 / 126 | 67% | 2 | 18.12.2029 | - |
| Nico Guillén | Sevilla | Aktif | 126 / 126 | 40% | 1 | 17.12.2029 | - |
| Carlos Macià | Oviedo | Aktif | 131 / 133 | 83% | 5 | 15.12.2029 | - |
| Aliyu Hussaini | Niger Tornadoes | Aktif | 104 / 112 | 67% | 2 | 15.12.2029 | - |
| Camilo Granados | Nueva Chicago | Aktif | 93 / 94 | 40% | 1 | 14.12.2029 | - |
| Ivanilson | Água Santa | Aktif | 106 / 110 | 80% | 4 | 13.12.2029 | - |
| Santiago Silveira | Sarmiento | Aktif | 119 / 125 | 75% | 3 | 13.12.2029 | - |
| Jeremías Arias | Liniers | Aktif | 88 / 96 | 40% | 1 | 13.12.2029 | - |
| Filip Reshane | Lillestrom | Aktif | 114 / 118 | 80% | 4 | 08.12.2029 | - |
| Pascal Mozie | Wisła Płock | Aktif | 113 / 123 | 75% | 3 | 06.12.2029 | - |
| Jairo Ebel | Morón | Aktif | 85 / 98 | 67% | 2 | 06.12.2029 | - |
| Nikodem Rogowski | Považská Bystrica | Aktif | 82 / 90 | 83% | 5 | 05.12.2029 | - |
| David Kalem | NK Osijek | Aktif | 122 / 126 | 40% | 1 | 01.12.2029 | - |
| Genílson | Joinville | Aktif | 91 / 100 | 67% | 2 | 26.11.2029 | - |
| Lukas Murica | HNK Gorica | Aktif | 121 / 122 | 40% | 1 | 26.11.2029 | - |
| Andre Garcia | Club Brugge | Aktif | 131 / 126 | 67% | 2 | 17.11.2029 | - |
| Bleon Bakraqi | Degerfors | Aktif | 99 / 106 | 40% | 1 | 16.11.2029 | - |
| Jayden Lienou | FK Csíkszereda | Aktif | 104 / 115 | 40% | 1 | 14.11.2029 | - |
| Renato Morales | Cobresal | Aktif | 102 / 95 | 40% | 1 | 12.11.2029 | - |
| Matías Reyna | San Martín | Aktif | 94 / 86 | 40% | 1 | 11.11.2029 | - |
| Freddie Simmonds | Bristol Rovers | Aktif | 122 / 125 | 40% | 1 | 11.11.2029 | - |
| Muminhon Bahodirxonov | Navbahor | Aktif | 121 / 120 | 40% | 1 | 07.11.2029 | - |
| Bartosz Korżyński | Ceuta | Aktif | 94 / 96 | 67% | 2 | 05.11.2029 | - |
| Dominik Chong Qui | Philadelphia Union | Aktif | 113 / 115 | 40% | 1 | 03.11.2029 | - |
| Mateusz Rosół | Orebro | Aktif | 92 / 103 | 40% | 1 | 06.10.2029 | - |
| Lautaro Closter | Almagro | Aktif | 86 / 94 | 40% | 1 | 05.10.2029 | - |
| Aytor Herrera | Academia Puerto Cabello | Aktif | 98 / 108 | 40% | 1 | 05.10.2029 | - |
| Santiago Zenclussen | Sacachispas | Aktif | 97 / 105 | 40% | 1 | 24.07.2029 | - |
| Dante Plunkett | Blackpool | Aktif | 106 / 114 | 40% | 1 | 24.07.2029 | - |
| Teddie Bloomfield | Tranmere Rovers | Aktif | 96 / 113 | 40% | 1 | 24.07.2029 | - |
| Jasper Löffelsend | ŁKS Łódź | Aktif | 115 / 117 | 76% | 1 | 03.07.2028 | - |