| Oyuncuyla olumlu etkileşim | şimdi |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benjamín Alegre | Colón | Rapor Hazır | 93 / 101 | 80% | 4 | 26.11.2029 | - |
| Ramiro Contreras | Temperley | Rapor Hazır | 98 / 98 | 75% | 3 | 26.11.2029 | - |
| Andre Harriman-Annous | Grimsby Town | Rapor Hazır | 121 / 124 | 67% | 2 | 26.11.2029 | - |
| Emmanuel Olawore | Umeå FC | Rapor Hazır | 84 / 82 | 80% | 4 | 24.11.2029 | - |
| Michee Talamaku Mvukana | Chernomorets Burgas | Rapor Hazır | 106 / 121 | 67% | 2 | 24.11.2029 | - |
| Giuseppe Rinaldi | Millwall | Aktif | 95 / 93 | 40% | 1 | 24.11.2029 | - |
| Fabio Polinari | Oviedo | Rapor Hazır | 100 / 107 | 86% | 6 | 23.11.2029 | - |
| Francesco Scapoli | US Concarneau | Rapor Hazır | 87 / 101 | 67% | 2 | 23.11.2029 | - |
| Jhon Riascos | Floresta | Rapor Hazır | 97 / 112 | 75% | 3 | 23.11.2029 | - |
| Kelvis | Horizonte | Rapor Hazır | 82 / 77 | 67% | 2 | 20.11.2029 | - |
| Thiago Ocampo | Nueva Chicago | Rapor Hazır | 103 / 114 | 67% | 2 | 20.11.2029 | - |
| Lucca Kakai | Fleetwood Town | Aktif | 106 / 106 | 40% | 1 | 20.11.2029 | - |
| Román Pérez | Dock Sud | Rapor Hazır | 108 / 122 | 67% | 2 | 18.11.2029 | - |
| Gonzalo Tapia | Novorizontino | Aktif | 131 / 139 | 40% | 1 | 18.11.2029 | - |
| Thiago Santamaría | Argentinos Juniors | Aktif | 120 / 118 | 40% | 1 | 18.11.2029 | - |
| Yimbert Berroterán | Barquisimeto | Rapor Hazır | 105 / 105 | 86% | 6 | 17.11.2029 | - |
| Lisandro Zacaría | Basanez | Aktif | 89 / 113 | 40% | 1 | 17.11.2029 | - |
| Marco Aprea | Pontevedra | Rapor Hazır | 75 / 80 | 67% | 2 | 16.11.2029 | - |
| Marcello Fugazzola | Austria Salzburg | Rapor Hazır | 97 / 102 | 67% | 2 | 16.11.2029 | - |
| Alan Coria | Guarani | Aktif | 111 / 120 | 40% | 1 | 14.11.2029 | - |
| Relebohile Mofokeng | Juventude | Aktif | 140 / 140 | 40% | 1 | 14.11.2029 | - |
| Luciano Ferreyra | Rosario Central | Rapor Hazır | 124 / 133 | 67% | 2 | 13.11.2029 | - |
| Ezequiel Cannavo | Defensa y Justicia | Aktif | 146 / 139 | 40% | 1 | 13.11.2029 | - |
| Santiago Luján | Huracán | Aktif | 121 / 108 | 40% | 1 | 13.11.2029 | - |
| Diego Barrera | Talleres | Aktif | 138 / 123 | 40% | 1 | 12.11.2029 | - |
| Giaco Garombo | Inter de Limeira | Aktif | 119 / 122 | 40% | 1 | 12.11.2029 | - |
| Agustín Hermoso | Acassuso | Aktif | 120 / 117 | 40% | 1 | 12.11.2029 | - |
| Edoardo Zanaga | Eintracht Braunschweig | Rapor Hazır | 95 / 101 | 67% | 2 | 08.11.2029 | - |
| Manuel Mónaco | Sarmiento | Aktif | 132 / 129 | 40% | 1 | 08.11.2029 | - |
| Santiago López | Independiente | Aktif | 123 / 143 | 40% | 1 | 08.11.2029 | - |
| Kevin Pavía | Villa San Carlos | Aktif | 124 / 116 | 40% | 1 | 08.11.2029 | - |
| Franco Centurión | Sportivo Italiano | Aktif | 120 / 122 | 40% | 1 | 07.11.2029 | - |
| Alex Luna | Newell's Old Boys | Aktif | 145 / 144 | 40% | 1 | 07.11.2029 | - |
| João Victor | Operário-MS | Rapor Hazır | 95 / 104 | 80% | 4 | 05.11.2029 | - |
| Lorenz Hutchinson | Barnsley | Aktif | 111 / 125 | 40% | 1 | 05.11.2029 | - |
| Aaron Centurión | Ferrocarril Midland | Aktif | 117 / 126 | 40% | 1 | 05.11.2029 | - |
| César Pérez | Defensa y Justicia | Aktif | 136 / 148 | 40% | 1 | 05.11.2029 | - |
| Elián Giménez | Sarmiento | Aktif | 140 / 132 | 40% | 1 | 05.11.2029 | - |
| Maximiliano Cabrera | Goianésia | Rapor Hazır | 95 / 101 | 80% | 4 | 03.11.2029 | - |
| Valentino López | Fénix | Aktif | 78 / 98 | 40% | 1 | 03.11.2029 | - |
| Gabriele Platto | Südtirol | Aktif | 107 / 111 | 40% | 1 | 03.11.2029 | - |
| Augusto Coronel | San Martín de Burzaco | Rapor Hazır | 100 / 104 | 67% | 2 | 02.11.2029 | - |
| Alessandro Rovetini | Burton Albion | Aktif | 83 / 86 | 40% | 1 | 02.11.2029 | - |
| Raffaele Aresini | Stripfing | Rapor Hazır | 87 / 97 | 67% | 2 | 01.11.2029 | - |
| Uriel Pepe | Flandria | Rapor Hazır | 93 / 110 | 67% | 2 | 01.11.2029 | - |
| Mateo Arrieta | All Boys | Rapor Hazır | 91 / 102 | 67% | 2 | 30.10.2029 | - |
| Edoardo Mannino | AJ Auxerre | Aktif | 87 / 86 | 40% | 1 | 27.10.2029 | - |
| Alex Amadio | Córdoba | Aktif | 104 / 103 | 40% | 1 | 27.10.2029 | - |
| Rémi Himbert | Sochaux | Aktif | 118 / 123 | 40% | 1 | 26.10.2029 | - |
| Brandon Rocha | Quilmes | Aktif | 108 / 98 | 40% | 1 | 26.10.2029 | - |
| Lapo Fondi | FC Villefranche | Aktif | 84 / 88 | 40% | 1 | 26.10.2029 | - |
| Romano Guidi | Wolfsberger AC | Aktif | 81 / 88 | 40% | 1 | 23.10.2029 | - |
| Kenneth Mensah | Leeds United | Rapor Hazır | 105 / 114 | 75% | 3 | 21.10.2029 | - |
| Tiziano Ditanto | Gillingham | Rapor Hazır | 82 / 92 | 80% | 4 | 19.10.2029 | - |
| Thomas Corigliano | Middlesbrough | Rapor Hazır | 112 / 128 | 67% | 2 | 17.10.2029 | - |
| Giancarlo Simigliani | Mansfield Town | Rapor Hazır | 86 / 96 | 67% | 2 | 16.10.2029 | - |
| Lorenzo Paratici | Paksi | Rapor Hazır | 102 / 109 | 75% | 3 | 16.10.2029 | - |
| Oscar Acuña | Sportivo Trinidense | Rapor Hazır | 101 / 116 | 67% | 2 | 14.10.2029 | - |
| Mirko Franchi | Bellinzona | Rapor Hazır | 103 / 113 | 75% | 3 | 14.10.2029 | - |
| Santiago Londoño | Everton de Viña del Mar | Rapor Hazır | 116 / 127 | 80% | 4 | 12.10.2029 | - |
| Jacopo La Viola | Karmiotissa | Rapor Hazır | 89 / 95 | 67% | 2 | 11.10.2029 | - |
| Vincenzo Damiano | Portsmouth | Rapor Hazır | 110 / 123 | 75% | 3 | 11.10.2029 | - |
| Emiliano Cuero | Guarany de Bagé | Rapor Hazır | 83 / 96 | 67% | 2 | 10.10.2029 | - |
| Owen Graham-Roache | CF Montreal | Aktif | 109 / 130 | 40% | 1 | 10.10.2029 | - |
| Andrey Fernandes | Gagra | Aktif | 107 / 107 | 40% | 1 | 09.10.2029 | - |
| Joaquín Jorquera | Monte Azul | Aktif | 96 / 91 | 40% | 1 | 05.10.2029 | - |
| Felipe Karabulut | Central Córdoba SdE | Rapor Hazır | 123 / 122 | 67% | 2 | 04.10.2029 | - |
| Bruno Conti | Gagra | Rapor Hazır | 87 / 93 | 67% | 2 | 02.10.2029 | - |
| Kevin Ojeda | Rayo Zuliano | Rapor Hazır | 89 / 78 | 67% | 2 | 01.10.2029 | - |
| Emanuele Modugno | Walsall | Rapor Hazır | 101 / 107 | 67% | 2 | 30.09.2029 | - |
| Agustín San Juan | Sarmiento | Aktif | 117 / 106 | 40% | 1 | 30.09.2029 | - |
| Tomás Perri | Colegiales | Rapor Hazır | 93 / 101 | 67% | 2 | 29.09.2029 | - |
| Aaron Silva | Huracán | Rapor Hazır | 110 / 118 | 67% | 2 | 29.09.2029 | - |
| Luigi Esposito | Norwich City | Rapor Hazır | 109 / 118 | 75% | 3 | 24.09.2029 | - |
| Luciano Sábato | Independiente Rivadavia | Rapor Hazır | 122 / 121 | 75% | 3 | 22.09.2029 | - |
| Tomás Gemelli | Rocha | Aktif | 85 / 94 | 40% | 1 | 19.09.2029 | - |
| Giuseppe Forte | Den Bosch | Rapor Hazır | 96 / 99 | 67% | 2 | 17.09.2029 | - |
| Alessandro Castroreale | Walsall | Aktif | 71 / 84 | 40% | 1 | 13.09.2029 | - |
| Mario De Angelis | Millwall | Aktif | 90 / 96 | 40% | 1 | 13.09.2029 | - |
| Daouda Togola | Afrique Foot Elite | Aktif | 107 / 109 | 40% | 1 | 11.09.2029 | - |
| Tommaso Montano | Bristol Rovers | Aktif | 93 / 98 | 40% | 1 | 07.09.2029 | - |
| Gabriele Zani | Merani | Aktif | 62 / 70 | 40% | 1 | 04.09.2029 | - |
| Matías Benítez | San Miguel | Görüşülüyor | 112 / 99 | 40% | 1 | 27.08.2029 | - |
| Alexis Steimbach | Huracán | Aktif | 116 / 117 | 40% | 1 | 27.08.2029 | - |
| Benjamín Ortíz | UAI Urquiza | Aktif | 133 / 114 | 40% | 1 | 27.08.2029 | - |
| Mattia Bortolussi | Padova | Görüşülüyor | 102 / 99 | 72% | 1 | 20.08.2029 | - |
| Ramiro Martínez | Racing Ferrol | Aktif | 118 / 110 | 40% | 1 | 13.08.2029 | - |
| Nahuel Curcio | Colón | Aktif | 124 / 120 | 40% | 1 | 13.08.2029 | - |
| Asier Osambela | Sanluqueño | Aktif | 127 / 129 | 40% | 1 | 06.08.2029 | - |