| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 14gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 21gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 21gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 21gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 28gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serge Daura | Victoria United | Aktif | 89 / 104 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Karim Konaté | Admira Wacker | Görüşülüyor | 130 / 146 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Brandon Soppy | Lausanne-Sport | Aktif | 119 / 124 | 75% | 3 | 21.12.2026 | - |
| Lucas Da Cunha | Como | Aktif | 137 / 139 | 75% | 3 | 21.12.2026 | - |
| Fodé Sylla | Sion | Aktif | 111 / 132 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Tim Jabol-Folcarelli | Antwerp | Aktif | 133 / 137 | 80% | 4 | 19.12.2026 | - |
| Jérémy Blasco | Radomiak Radom | Aktif | 121 / 115 | 67% | 2 | 19.12.2026 | - |
| Samuel Loric | Mansfield Town | Aktif | 112 / 110 | 75% | 3 | 17.12.2026 | - |
| Hannes Delcroix | Lugano | Aktif | 133 / 119 | 40% | 1 | 17.12.2026 | - |
| Victor Daguin | RFC Liege | Aktif | 112 / 110 | 67% | 2 | 15.12.2026 | - |
| Rodrigo Saravia | Ponte Preta | Aktif | 125 / 120 | 80% | 4 | 14.12.2026 | - |
| Nathan Gassama | Baltika | Aktif | 117 / 118 | 67% | 2 | 14.12.2026 | - |
| Pierre Ekwah | AS Saint-Etienne | Aktif | 129 / 135 | 40% | 1 | 12.12.2026 | - |
| Moussa Sissako | IMT | Aktif | 107 / 118 | 40% | 1 | 12.12.2026 | - |
| Roméo Lavia | Chelsea | Aktif | 148 / 142 | 40% | 1 | 12.12.2026 | - |
| Hugo Vandermersch | St. Gallen | Aktif | 122 / 124 | 75% | 3 | 11.12.2026 | - |
| Giovanni Haag | Waasland-Beveren | Aktif | 119 / 110 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Léo Leroy | Preston | Aktif | 127 / 131 | 75% | 3 | 10.12.2026 | - |
| Adilson Malanda | Middlesbrough | Aktif | 123 / 126 | 75% | 3 | 10.12.2026 | - |
| Lilian Njoh | Servette | Aktif | 111 / 120 | 67% | 2 | 10.12.2026 | - |
| Michaël Cuisance | Hertha BSC | Aktif | 133 / 127 | 67% | 2 | 09.12.2026 | - |
| Lohann Doucet | Vitoria Guimaraes | Aktif | 120 / 130 | 40% | 1 | 08.12.2026 | - |
| Amadou Danté | Zbrojovka Brno | Aktif | 113 / 115 | 40% | 1 | 08.12.2026 | - |
| Hianga'a Mbock | Fehervar | Aktif | 111 / 113 | 67% | 2 | 06.12.2026 | - |
| Dylan Ourega | Westerlo | Aktif | 107 / 112 | 75% | 3 | 03.12.2026 | - |
| Brice Ambina | Valerenga | Aktif | 122 / 124 | 67% | 2 | 03.12.2026 | - |
| Kévin Mouanga | Lausanne-Sport | Aktif | 119 / 116 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Drissa Camara | Gaziantep | Aktif | 107 / 111 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Jean-Marc Tiboué | Beerschot | Aktif | 116 / 113 | 80% | 4 | 25.11.2026 | - |
| Maxime Soulas | SonderjyskE | Aktif | 118 / 111 | 75% | 3 | 24.11.2026 | - |
| Bafodé Diakité | Bournemouth | Aktif | 136 / 145 | 40% | 1 | 24.11.2026 | - |
| Théo Barbet | Stade Lausanne-Ouchy | Aktif | 103 / 109 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Ilay Camara | Anderlecht | Aktif | 121 / 134 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Rocco Ascone | Halmstad | Aktif | 112 / 113 | 67% | 2 | 16.11.2026 | - |
| Ewoud Pletinckx | OH Leuven | Aktif | 121 / 125 | 40% | 1 | 14.11.2026 | - |
| Giulian Biancone | Anderlecht | Aktif | 116 / 112 | 67% | 2 | 13.11.2026 | - |
| Zinédine Ould Khaled | Sabah | Aktif | 109 / 117 | 67% | 2 | 06.11.2026 | - |
| Jacques Ekomié | Wrexham | Aktif | 138 / 127 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Michel Ndary Adopo | Cagliari | Aktif | 135 / 136 | 67% | 2 | 30.10.2026 | - |
| Franck Kanouté | Radnicki Nis | Aktif | 118 / 120 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Tom Moustier | Estrela da Amadora | Aktif | 111 / 114 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Ousmane Diao | FC Midtjylland | Aktif | 135 / 143 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Tom Lacoux | HNK Gorica | Kısa Listede | 113 / 122 | 75% | 3 | 28.10.2026 | Güçlü Onay |
| Mamadou Diagne | Västerås SK | Aktif | 118 / 107 | 67% | 2 | 28.10.2026 | - |
| Nicolas Cozza | VfL Wolfsburg | Aktif | 123 / 125 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Alpha Diounkou | NK Celje | Aktif | 109 / 110 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Yohan Cassubie | FC Lahti | Aktif | 114 / 94 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Noé Sow | Servette | Aktif | 123 / 119 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Daam Foulon | Antwerp | Aktif | 123 / 118 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Marvin Elimbi | Gil Vicente | Aktif | 126 / 118 | 67% | 2 | 10.10.2026 | Onayla |
| Aurélien Nguiamba | Arka Gdynia | Aktif | 107 / 115 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Djibril Lamego | RAAL La Louviere | Aktif | 119 / 119 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Modou Kéba Cissé | LASK | Aktif | 108 / 119 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Brayann Pereira | West Bromwich Albion | Aktif | 115 / 114 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Sekou Fofana | Lausanne-Sport | Aktif | 113 / 110 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Derek Mazou-Sacko | Millwall | Aktif | 111 / 116 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Zakarya Khaldi | Roda | Aktif | 84 / 92 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Mathis Jangeal | Famalicao | Aktif | 95 / 96 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |