| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diego Porfirio | Pouso Alegre | Rapor Hazır | 100 / 92 | 69% | 1 | 19.07.2027 | - |
| Pedro Rodrigues | Itabirito | Rapor Hazır | 104 / 96 | 69% | 1 | 21.06.2027 | - |
| Nicolás Andereggen | Ethnikos Achnas | Aktif | 113 / 101 | 40% | 1 | 31.05.2027 | - |
| Saviola Simons | AZ | Aktif | 112 / 96 | 40% | 1 | 30.05.2027 | - |
| Junior Tchamadeu | Stoke City | Aktif | 122 / 129 | 75% | 3 | 29.05.2027 | - |
| Eduardo Fernandes | Benfica | Aktif | 102 / 116 | 67% | 2 | 27.05.2027 | - |
| Damián Puebla | Orenburg | Aktif | 134 / 138 | 80% | 4 | 26.05.2027 | - |
| Martim Cunha | Porto | Aktif | 116 / 112 | 67% | 2 | 25.05.2027 | - |
| Rodrigo Pinheiro | Famalicao | Aktif | 133 / 123 | 80% | 4 | 20.05.2027 | - |
| Jonathan Varane | Queens Park Rangers | Aktif | 122 / 120 | 40% | 1 | 17.05.2027 | - |
| Josep Calavera | Tenerife | Aktif | 117 / 115 | 67% | 2 | 13.05.2027 | - |
| Rodrigo Dias | Sporting CP | Aktif | 115 / 109 | 67% | 2 | 13.05.2027 | - |
| Hernandes | Sivasspor | Aktif | 107 / 125 | 67% | 2 | 12.05.2027 | - |
| Leandro Martins | Benfica | Aktif | 115 / 124 | 40% | 1 | 11.05.2027 | - |
| Kayne Ramsay | Charlton Athletic | Aktif | 133 / 132 | 80% | 4 | 01.05.2027 | - |
| Ryan Longman | Wrexham | Aktif | 120 / 115 | 75% | 3 | 28.04.2027 | - |
| Jeremy de León | Real Madrid | Aktif | 104 / 102 | 80% | 4 | 23.04.2027 | - |
| Hugo López | Villarreal | Aktif | 108 / 129 | 40% | 1 | 22.04.2027 | - |
| Santiago Pierotti | Lecce | Aktif | 135 / 136 | 67% | 2 | 13.04.2027 | - |
| Nuno Tavares | Lazio | Aktif | 143 / 131 | 40% | 1 | 07.04.2027 | - |
| Alencar | Ferroviária | Aktif | 116 / 116 | 75% | 3 | 03.04.2027 | - |
| Sergiño Dest | PSV | Aktif | 143 / 122 | 40% | 1 | 02.04.2027 | - |
| Lucas Piton | Vasco da Gama | Aktif | 140 / 145 | 67% | 2 | 31.03.2027 | - |
| Duk | Atlas | Aktif | 128 / 105 | 40% | 1 | 11.03.2027 | - |
| Jack Diamond | Stockport County | Aktif | 120 / 111 | 67% | 2 | 01.03.2027 | - |
| Oliver Skipp | Leicester City | Aktif | 134 / 130 | 80% | 4 | 25.02.2027 | - |
| Willian Lima | Brasil de Pelotas | Aktif | 110 / 117 | 40% | 1 | 22.02.2027 | - |
| Jordan Holsgrove | Estoril Praia | Aktif | 132 / 144 | 67% | 2 | 21.02.2027 | - |
| Iago Teles | Londrina | Aktif | 107 / 102 | 40% | 1 | 12.02.2027 | - |
| Mirandinha | Guarani | Aktif | 109 / 107 | 67% | 2 | 10.02.2027 | - |
| Kelvyn | Mirandés | Aktif | 102 / 126 | 40% | 1 | 07.02.2027 | - |
| Negueba | Mirassol | Aktif | 125 / 131 | 67% | 2 | 28.01.2027 | - |
| Émerson Ramon | Cuiabá | Aktif | 119 / 122 | 40% | 1 | 25.01.2027 | - |
| Pastor | CSKA Sofia | Aktif | 123 / 117 | 40% | 1 | 25.01.2027 | - |
| Gabriel Novaes | Guarani | Aktif | 112 / 104 | 75% | 3 | 23.01.2027 | - |
| Janderson | Vila Nova | Aktif | 126 / 123 | 40% | 1 | 19.01.2027 | - |
| Rodrigo Saravia | Ponte Preta | Aktif | 122 / 127 | 40% | 1 | 14.01.2027 | - |
| Martins Júnior | Zira | Aktif | 110 / 98 | 40% | 1 | 08.01.2027 | - |
| Renato Kayser | Vitória | Aktif | 118 / 113 | 75% | 3 | 15.12.2026 | - |
| Marcos Paulo | Juventude | Aktif | 133 / 119 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Giovani Albuquerque | Mingachevir | Aktif | 89 / 106 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Jonathan Calleri | Sport Recife | Aktif | 131 / 137 | 67% | 2 | 28.11.2026 | - |
| Matheus Cadorini | Portuguesa | Aktif | 100 / 105 | 40% | 1 | 28.11.2026 | - |
| Mascote | Botev Plovdiv | Aktif | 96 / 103 | 80% | 4 | 26.11.2026 | İzle |
| Léo Natel | Ordabasy | Aktif | 124 / 119 | 75% | 3 | 26.11.2026 | - |
| Stiven Mendoza | Athletico Paranaense | Aktif | 118 / 116 | 80% | 4 | 24.11.2026 | - |
| Dionathã | Mika | Aktif | 91 / 98 | 75% | 3 | 24.11.2026 | - |
| Vinicius Baiano | Naxxar Lions | Aktif | 87 / 91 | 67% | 2 | 23.11.2026 | - |
| João Guilherme | Zagatala | Aktif | 78 / 78 | 75% | 3 | 23.11.2026 | - |
| Frédéric Maciel | CSKA 1948 | Aktif | 118 / 111 | 67% | 2 | 22.11.2026 | - |
| Ryder Matos | Hibernians | Aktif | 95 / 117 | 40% | 1 | 22.11.2026 | - |
| Tiago Recife | MOIK Baku | Aktif | 87 / 81 | 67% | 2 | 17.11.2026 | - |
| Allyson | Rudes | Aktif | 98 / 106 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Rafael Ibiapino | Andranik | Aktif | 100 / 101 | 83% | 5 | 16.11.2026 | İzle |
| Deivid Washington | RC Strasbourg | Aktif | 114 / 135 | 67% | 2 | 12.11.2026 | - |
| Índio Oliveira | Syunik | Aktif | 97 / 93 | 67% | 2 | 12.11.2026 | - |
| Lucas Moura | Sport Recife | Aktif | 133 / 132 | 40% | 1 | 12.11.2026 | - |
| Myke Bouard Ramos | Tiszakécske | Aktif | 85 / 84 | 75% | 3 | 11.11.2026 | - |
| Alex Tanque | Valletta | Aktif | 87 / 69 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Gustavo Ramos | Sumgayit | Aktif | 95 / 83 | 67% | 2 | 08.11.2026 | - |
| Bruno Gomes | Valletta | Aktif | 105 / 100 | 67% | 2 | 08.11.2026 | - |
| Marcelo | Sliema Wanderers | Aktif | 93 / 98 | 40% | 1 | 05.11.2026 | - |
| Hygor | Botafogo-SP | Aktif | 98 / 99 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Jonathan Júnior | Stal Rzeszów | Aktif | 99 / 95 | 75% | 3 | 03.11.2026 | - |
| Tcharlles | Gabala | Aktif | 105 / 78 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Giva | Bentonit Ijevan | Aktif | 104 / 72 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Lucas Forsten-Kaufmann | Ekenäs IF | Aktif | 101 / 98 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Bruno Santos | Londrina | Aktif | 104 / 88 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Pedro Henrique | Aktif | 80 / 77 | 67% | 2 | 27.10.2026 | - | |
| Reinaldo | Levski | Aktif | 116 / 109 | 67% | 2 | 26.10.2026 | İzle |
| Marcelo Torres | Gimnasia La Plata | Aktif | 112 / 130 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Ramón | Aktif | 107 / 97 | 40% | 1 | 25.10.2026 | - | |
| Rossi | Cesena | Aktif | 124 / 135 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| Hamilton | Krasnodar | Aktif | 114 / 112 | 67% | 2 | 21.10.2026 | - |
| Léo Melo | Flamurtari | Aktif | 88 / 80 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Olávio Olávio | Bylis | Aktif | 102 / 94 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Everton Moraes | Ordabasy | Aktif | 115 / 109 | 67% | 2 | 14.10.2026 | - |
| Iago Dias | Andranik | Aktif | 101 / 93 | 67% | 2 | 13.10.2026 | İzle |
| Douglas Oliveira | Sporting Baku | Aktif | 83 / 80 | 40% | 1 | 13.10.2026 | - |
| Anderson Ceará | Steaua Bucharest | Aktif | 110 / 93 | 67% | 2 | 12.10.2026 | - |
| Ricardinho | Asteras | Aktif | 124 / 133 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Robson Fernandes | Novorizontino | Aktif | 110 / 114 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Júnior Todinho | Náutico | Aktif | 108 / 120 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Maurides | Radomiak Radom | Aktif | 103 / 111 | 75% | 3 | 08.10.2026 | İzle |
| Luiz Phellype | CRB | Aktif | 124 / 136 | 40% | 1 | 04.10.2026 | - |
| Iuri Tavares | NK Varazdin | Aktif | 120 / 121 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| João Klauss | LA Galaxy | Aktif | 126 / 129 | 86% | 6 | 01.10.2026 | Onayla |
| Matheus Nascimento | Real Salt Lake | Aktif | 118 / 114 | 67% | 2 | 01.10.2026 | - |
| Guilherme Luiz | Goztepe | Aktif | 115 / 118 | 75% | 3 | 24.09.2026 | İzle |
| Janderson | Goztepe | Aktif | 123 / 127 | 67% | 2 | 23.09.2026 | - |
| Caio Cruz | Varteks | Aktif | 91 / 117 | 40% | 1 | 20.09.2026 | - |
| Arthur Caculé | Spaeri | Aktif | 88 / 83 | 67% | 2 | 19.09.2026 | İzle |
| Jefferson Baiano | Vanspor | Aktif | 75 / 100 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Luisinho | Aktif | 108 / 117 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - | |
| Felipe Vizeu | Sporting Cristal | Aktif | 121 / 128 | 67% | 2 | 09.09.2026 | Onayla |
| Riquelmo | Serikspor | Aktif | 86 / 115 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Talisson Almeida | Rapid Bucharest | Aktif | 108 / 109 | 67% | 2 | 30.08.2026 | İzle |
| Gabriel Barbosa | Farense | Aktif | 95 / 97 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Edu | Samgurali Tskaltubo | Aktif | 121 / 129 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Rafael Navarro | St. Louis CITY SC | Aktif | 131 / 122 | 67% | 2 | 25.08.2026 | Onayla |
| Maxwell | Moreirense | Aktif | 99 / 111 | 40% | 1 | 25.08.2026 | - |
| Carlos Júnior | Farense | Aktif | 122 / 140 | 40% | 1 | 22.08.2026 | - |
| Elias Manoel | Tijuana | Aktif | 119 / 94 | 40% | 1 | 22.08.2026 | - |
| Matheus Machado | Varzim | Aktif | 118 / 125 | 40% | 1 | 21.08.2026 | - |
| Thuram | Pendikspor | Aktif | 109 / 130 | 40% | 1 | 21.08.2026 | - |
| Jair Silva | Leiria | Aktif | 103 / 103 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Renan Peixoto | Feirense | Aktif | 117 / 103 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Bravo | Aktif | 87 / 85 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - | |
| Léo Jacó | Santa Clara | Aktif | 102 / 83 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Roni | AVS | Aktif | 127 / 102 | 67% | 2 | 10.08.2026 | Onayla |
| João Pedro | Radomiak Radom | Aktif | 90 / 125 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Rodrigão | Aktif | 94 / 101 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - | |
| Vinícius Tanque | Gagra | Aktif | 89 / 80 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Lucão | SM Caen | Aktif | 106 / 82 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| David Sousa | Casa Pia | Aktif | 124 / 119 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Léo Santos | Nacional | Aktif | 125 / 120 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |